Skocz do zawartości

[Legnica] Ktoś na wspólne wypady, jesień/zima/cały rok


JacoH

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnym osób do wypadów rowerowych, najlepiej jakby ktoś znał parę fajnych tras, bo sam nie jeździłem jeszcze za dużo w Legnicy. Nie ważny rower, amator, czy zawodowiec. Ważne, żeby zrobić parę kilometrów z kimś, a nie samemu.

 

Można odpisać w temacie, lub napisać na mail: jacohface@gmail.com - cały czas odpisuje z telefonu.

 

Następne 2 tygodnie prawdopodobnie będę miał wolne i z chęcią bym wyjeździł się, póki jeszcze jest jest ciepło i nie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Przejeździłem najwięcej samemu, a teraz wróciłem na stałą trasę Legnica-Lubin.

 

W każdy weekend wpadam do Lasku Złotoryjskiego na 1-2 godziny z bratem na spokojne jeżdżenie. 

 

Jeżeli jest tutaj ktoś, kto chce pojeździć amatorsko, to zapraszam, bo sam dopiero zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przejeździłem najwięcej samemu, a teraz wróciłem na stałą trasę Legnica-Lubin.

 

W każdy weekend wpadam do Lasku Złotoryjskiego na 1-2 godziny z bratem na spokojne jeżdżenie. 

 

Jeżeli jest tutaj ktoś, kto chce pojeździć amatorsko, to zapraszam, bo sam dopiero zaczynam.

 

Jakby co to jestem chętny tel. 662504930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Siodemek jeżeli jutro pojadę do Lubina rowerem, to około 19:30 powinienem być w Legnicy i można coś pokręcić jeszcze, ale góra 30-35km, bo wątpię, żebym dał radę więcej.

 

W razie czego dzwonić po prostu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...