Skocz do zawartości

[29er do 3500] Jaki MTB 29er do 3500zł?


polphastg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,czas coś zmienić i kupić jakiegoś lżejszego,bardziej dynamicznego i bardziej agresywnego,czymś czym da radę się troche pościgać na maratonach i nie być w tyle :P Szukam czegoś na grupie Shimano choć nie wykluczam Srama ale nie miałem nigdy z tą grupą do czynienia.

Czekam na jakiekolwiek propozycje do 3500zł bo budżet studenta wiadomo duży nie jest ;)

Edytowane przez polphastg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tu masz rozmiar M ( o L zapomnij, bo będzie za duży ) : http://allegro.pl/najlepszy-do-3600zl-rower-kross-level-b8-m-2016-i6557357653.html

Przypominam, że Rio ma tylko jeden blat z przodu, ale za to ma blokadę amorka w manetce na kierownicy.

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tu masz rozmiar M ( o L zapomnij, bo będzie za duży )

Musi się przymierzyć. Rowery Krossa mają troszkę dziwne rozmiary. Ja mam 182 i na M-ce nie czułem się dobrze. Mam L-kę i mostek w minusie i to jest prawie to. Ale ja ustawiam się pod maratony a przy zwykłej jeździe sylwetka jest inna.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maratonach i w XC strtuje dla zabawy a nie o wynik. Oszem staram zaliczyć dobry czas. Raczej startuje w miejscowych na Śląsku typu Bike Atelier Maraton, Lange,itp. Obecnie mam pauzę od kilku miesięcy. Najpierw miałem uszkodzony rower a teraz mała kontuzja nogi. Lecz chcę się jeszcze sprawdzić na nowym sprzęcie w tym roku. Już w niedzielę ma MTB.

Trening, hmm raczej nic mocnego tak jak pisałem jeżdżę dla siebie, ale staram się dziennie zrobić 50 km. W weekendy coś więcej, trasy typowe MTB/XC czyli dużo błota kamieni, piachu i trawy. Raz w tygodniu trochę tlenu, czyli 100/150 km. Obecnie trening ograniczony do obwodówki i siłowego, niestety nie posiadam trenażera, ale staram się dalej śmigać.
Są tu na forum naprawdę dobrzy zawodnicy co mocniej pracują nad sobą i więcej Ci podpowiedzą. Pamiętaj że rower to kochanka i nie możesz jej sobie obrzydzić.           
 

Edytowane przez fundil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...