Skocz do zawartości

[ubezpieczenia] Jakie ubezpieczenie dla rowerzysty?


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, chodzi mi o to czy płacąc odpowiednio dużo za insiurę z typu tych "uprawianie sportów ryzykownych/extremalnych", ubezpieczyciel np. po wypadku wypnie się i powie, że nie zapłaci za helikopter na Słowacji, który po mnie przyleciał na to przykładowe Pilsko po słowackiej stronie bo tam się doszuka, że to niby nie jest park narodowy, ale w tych słowackich zonach też nie wolno na rowerze jeździć. Znałem gościa, ale już nie mam do niego kontaktu, co na nielegalu gdzieś w Alpach miał wypadek, miał jakieś ubezpieczenie z tych "extremalnych" i akcję ratunkową z użyciem śmigłowca właśnie ubezpieczyciel pokrył, ale kurcze nie pamiętam nawet imienia i co to było za ubezpieczenie.  

20 godzin temu, marvelo napisał:

Najsłynniejszy człowiek-pająk to chyba Alain Robert. O niego chodziło?

Alain Robert - Wikipedia

Jak to "w końcu spadł"? On spadał wiele razy, ale dla niego nigdy nie ma "w końcu".  Znając jego dotychczasowe poczynania, dopóki żyje, będzie się wspinał i się nie podda.

Ubezpieczenia są po to, aby firmy ubezpieczeniowe mogły na nich zarabiać. Czym większe ryzyko, tym składka musi być większa. Za odpowiednio wysokie pieniądze to można nawet ubezpieczyć wyprawę na K2. Wszak nie wszyscy, którzy atakują ten szczyt giną, a tylko jeden na kilkunastu czy jakoś tak. 

Nie żyje słynny Wu Yongning - "człowiek pająk". Spadł z 62-piętra | fakty.plportal.pl

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...