Skocz do zawartości

[2017] Romet


c1ach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Poekspozycyjny egzemplarz jest na aledrogo za 4,2 k - niestety rozmiar 15 ", a za 19 " krzyczą 6 k ( w dodatku podali zły opis - z modelu Mustang 2, no chyba, że zmienili osprzęt na słabszy :teehee: ).

Tu może być za 5,1 k ( trzeba sprawdzić, bo rok temu niezaktualizowali strony ) : http://www.bikko.pl/rower-gorski-romet-mustang-3-2016-15cali-czarno-czerwony-21772.html

Tu masz Mustanga 2 za 3,5 k : http://allegro.pl/rower-gorski-mustang-29-2-z-ekspozycji-i6663416265.html  - ma sztywną oś z przodu.

 

Przepraszam wszystkich za ten bałagan w temacie Romet 2017 :rolleyes:

 

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze raz powtórzę : obie sztywne osie, Reba i dwa blaty były w modelu 2016.

Nie upierałbym się tak przy tym z racji burdelu jaki panuje zarówno na stronie jak i w papierowym katalogu Rometa na 2017 ,  specyfikacja jest identyczna jak tego z 2016 (2x10 i obie sztywne osie) jedyne co wprowadza w błąd to zdjęcie tego białego na jednoblacie z SLX M7000 i bez sztywnej osi z tyłu. W przypadku "2" foto i opis pokrywa się ale przy "1" to już jest galimatias totalny http://www.romet.pl/Rower,MUSTANG_29_1,10,707,710,14527,2017.html.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Akurat zacytowałeś to co było zgodne z rzeczywistością i negujesz :icon_question:

Obstawiam, że jednak pierwsze zdjęcie i widoczny osprzęt pokrywa, czy też pokryje się w praktyce, a opisami nie ma co się sugerować.

Zresztą proponuję przeczytać temat od początku ( to co pisał @ NajaraNy ) i zobaczyć co było na targach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, ja na waszym miejscu, patrzac na moja historie, calkowicie bym sie nie sugerowal tym co romet ma na www i w katalogach. jesli czegos nie ma na miejscu w sklepach to dzwoncie do rometa do centrali, w koncu ktos odbierze, oni z samej centrali tez niektore rowery wystawiaja na allegro, i moga wyslac bezposrednio kurierem z centrali. gdybym tak od razu zrobil to bym od pazdziernika na Toolu jezdzil. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Obstawiam, że jednak pierwsze zdjęcie i widoczny osprzęt pokrywa, czy też pokryje się w praktyce, a opisami nie ma co się sugerować.

 

W przypadku Krossa B8 Rio było zupełnie odwrotnie. Zdjęcie pokazywało amortyzator z manetką, w opisie nie było wzmianki o tej nieszczęsnej manetce. Pamiętam, jak w owym temacie była mowa właśnie, żeby sugerować się specyfikacją, nie zdjęciami.

 

W obu przypadkach każdy chce się wzorować na tym co daje większe korzyści dla niego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda ttylko że 3 miesiące czekałem a ta czerwona sztuka leżała.

Ja tak miałem z Mustangiem 27,5 1. W grudniu 2016 napisałem do 19 sklepów w promieniu 100 km z pytaniem o dostępność w rozmiarze ramy 17". Jeden odpisał że nie ma i nie będzie, 17 odpisało, że będą , ale marzec/kwiecień 2017, a jeden napisał, że może sprowadzić - i sprawdził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...