Skocz do zawartości

[2017] Romet


c1ach

Rekomendowane odpowiedzi

nie badz takim męskim szowinistą :) pani smiga na rometach , pisze o nich to ze jej nie znasz nie znaczy ze nie ma czegos ciekawwego na ich temat do powiedzenia ;)

 

absolutnie szowinistą nie jestem, płeć nie ma znaczenia w kwestii znajomości Mamby. Po prostu rozbawiło mnie to, że Mamba ma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kumpel chce kupić nowego mtbka i wczoraj mówi, że spodobał mu się Romet 27,5. Wchodzę na stronę Rometa a tam sprzęt na Deore plus Raidon na przodzie w cenie katalogowej 2399 zł. Dzwonił do jednego salonu i powiedzieli mu, że maja je mieć  na przełomie luty - marzec. Jak ten model będzie za taka kasę to sprzedaję swojego Gianta i się przesiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Romet to jest stan umysłu. Wpłaciłem zaliczkę w październiku i czekam czekam i czekam. W końcu dodzwoniłem się do centrali i okazało się że mają czerwoną sztukę, ostatnią, i więcej nie będzie i nie planują w ogóle tego organizować. Wziąłem więc czerwony i jest ;-)

 

 

15822651_2166778373548092_30303120591019

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj weź jak możesz jedyną wyprodukowaną sztukę na Polskę zamówiłeś inni muszą teraz poczekać na kolekcję 2018 :D

 

Kiedy żart staje się rzeczywistością...prorok!

 

Zastanawiam się tylko - po co ten cały marketing Rometa? Po co starty zawodników w Enduro, relacje i ciągłe wpisy na FB? Ile kasy na to poszło, a nawet nie chcą towarem handlować.

Edytowane przez c1ach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jak to działa? Dzięki startom w Enduro relacjom na FB i katalogowi  takimi jak ten rowerami, mają marketing praktycznie załatwiony, a sprzedaż ma się koncentrować na rowerach miejskich, crossach - tam gdzie mają największy zysk i sprzedaż idzie w setki tysięcy sztuk. Tooli sprzedali kilka/kilkadziesiąt i nie muszą więcej.

 

Ciekawe czy z tą szosą Boreasem CTD w rewelacyjnej specyfikacji za 8kzl też tak jest :-))) Tam wygrali jakąś nagrodę na Targach w Kielcach.

 

Szkoda ttylko że 3 miesiące czekałem a ta czerwona sztuka leżała. Ale kolor jest super, matowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla nich takie rowery jak Tool to jest całkowicie dodatkowa sprawa żeby mieć coś w katalogu tego typu i czy sprzedadzą 1, 10 czy 100 rowerów to jest im wszystko jedno.

 

Że dodatkowa to zgoda ale jednak sprzedaż na poziomie 100 sztuk i więcej to już była by zupełnie inna bajka. Tym bardziej gdyby produkt miał bardzo pozytywne opinie a obsługa gwarancyjna była na poziomie. Generalnie nie ma co gdybać i generalnie jest postęp bo masz rower w styczniu a nawet mogło być wcześniej. Gdy ja byłem zainteresowany to nie było fizycznie oferty nawet w maju. Napisz tutaj od czasu do czasu jak tam się sprawuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...