Skocz do zawartości

[2017] Romet


c1ach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 183cm i 84cm nogi.

 

Ciekawe że najwiekszy rozmiar to 18". Może to jest inaczej mierzone niż inni producenci?

Moja testówka miała na maksa przesunięte siodełko do przodu i musiałem przesuwać do przodu i było idealnie, ależ mi ten rower podszedł!

Zrobiłem 1500m w pionie na trasach enduro więc uznaję rower że pasuje ;-)

 

A co do wymiany gwarancyjnej - to już problem producenta. Jeśli w ciągu ustawowego czasu nie naprawi/wymieni, to oddaje pieniądze.. Zresztą jeśli mam poprzedni model Trek Stache 8 i on by pękł, to nowej ramy w zupelnie innej filozofii (29er 3") bym nie chciał i nie wyobrażam sobie że nie oddaje pieniędzy jeśli nie ma możliwości wymiany na dokładnie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można narzekać i narzekać, ale w tych cenach to większość argumentów traci na znaczeniu (może oprócz braku dostępności :P ). 

 

Pomimo tego, że ceny potwierdzili to i tak mi to śmierdzi straszliwie. Np. Mustang 1 na pełnym Deore i Raidon-ie vs. Rambler 3 na Xcm i Acera/Alivio w prawie tej samej cenie. Rambler 4 na XCR i Acera/deore/alivio za 400zł więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny jak na osprzęt wpakowany w te ramy są bezkonkurencyjne, a jak przyjdzie co do czego to będzie pewnie "pana rozmiar się wyprzedał rok temu jak nam przykro" :D, zresztą na stronie jak i w katalogu jest taki burdel że głowa mała, opisy co innego, na zdjęciach też zupełnie inne rowery w zależności od malowania :D

Edytowane przez WonszRzeczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do wymiany gwarancyjnej - to już problem producenta. Jeśli w ciągu ustawowego czasu nie naprawi/wymieni, to oddaje pieniądze

No z tego co wiem, to nie jest to problem producenta a sprzedawcy, to raz..

A dwa, to ustawowo ten drugi ma 2 tygodnie na rozpatrzenie gwarancji, czas na wymianę nie jest określony - chyba, że coś się zmieniło ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim rozmiarze? bo ciekaw jestem odczuc:P

 

Przyszła mi jeszcze jedna myśl do głowy może ceny na stronie sa takie a nie inne bo Romet chce zagrac jak Canyon i sprzedawac te rowery bez posrednikow? Moze bedzie tak ze tylko na zamowienie da sie cos poskladac?

Edytowane przez maciej83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że trzeba się przygotować na dopłatę, bo nagle okaże się, że ktoś nie zauważył, że te ceny na stronie od pół roku są złe :)

 

Poprzednia kolekcja Rometa była po prostu droga, chińska rama z katalogu + trochę szpeju zakupionego zapewne po super atrakcyjnej cenie a finalnie rowery kosztowały tyle co renomowani producenci.

W tym roku kolejna skrajność :) ciekawy jestem jak to się rozwinie hehe.

 

Rozmawiałem ze sprzedawcą Rometa w K-cach, mówił mi, że nie wierzy w ten cennik, on jako dystrubutor nie otrzymał jeszcze cennika na 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę :thumbsup:  to przygotuj się na tłumy ludzi pod swoimi drzwiami i pielgrzymki do Ciebie w celu ujrzenia na własne  oczy tego legendarnego rometowskiego fula :P

 

W Srebrnej Górze są cztery takie romety więc to żadna legenda. Mamba ma już drugiego, Motyka również na takim jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...