Skocz do zawartości

[2017] Romet


c1ach

Rekomendowane odpowiedzi

wrażenie to jak na razie robią cenny tych rowerów :w00t:  Wspomniany wcześniej mustang 3, na rebie z osią 15mm, sztywnych osiach i praktycznie kompletnym slx łącznie z hamulcami, za 4700zł.  Cenny bardzo dobre ale w sklepie jeszcze nie są podane więc nie zdziwię się jak wzrosną. 

 

Dzisiaj będę na targach expo w Kielcach to oblukam na żywo i może podrzucę jakąś fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak z faktyczną dostępnością. W tym roku dostanie Toola czy Jiga graniczyło z cudem. Tak jakb6 nie Romet nie wierzył do końca, że to się będzie sprzedawać i nie zaopatrzył się odpowiednio.

 

Tak BTW mam katalog 2016 w wersji papierowej i tam są podane geometrie.

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Bike Expo w Kielcach. Oczywiście Romet miał tam swoje stanowisko i to całkiem spore ale modeli TOOL i KEY niestety nie było wystawionych. Obawiam się że z ich dostępnością będzie lipa tak jak to miało miejsce z kolekcją 2016. Co do cen to również się zawiodłem ponieważ nie były podane, ale obstawiam że te na ich stronie to cenny netto.

 

Na dodatek mustang 3 który na stronie www widnieje w specyfikacji z RS reba złożony był z reconem. Jakby tego było mało to tylnej sztywnej 12mm osi też nie miał tylko zwykły QR. Więc może nie być tak ciekawie jak zapowiadało się na początku.

 

Kilka fotek;

https://goo.gl/photos/uHYpExzqaeqnL2XZ9

Edytowane przez NajaraNy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to może być jakiś prototyp/składanie na targi. 

 

Ladne ramy, monsuna bym przytulił, tak samo mustanga, ale mimo wszystko nazwa daje u mnie -50% do chęci zakupu tej ramy. Nie wiem czemu,ale jakoś ,,Romet'' do mnie nie przemawia. :D  Ale jak to bywa,zapewne same ramy nie będą dostępne. Więc pozostaje Peak :D, tak jak większości osób składających 29er'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ma wystawiać na targach prototypy/dziwactwa albo wcale nie wystawiać najciekawszych modeli to lepiej sobie całkowicie odpuścić takie pokazy.

Moim zdaniem Romet dał konkretnie dupy nie przygotowując na wystawę przynajmniej po JEDNYM JEDYNYM egzemplarzu nowego rocznika.

Chyba myśleli że nikt się nie zorientuje...

 

Inne marki jakoś dały radę pokazać nowości

 

Chociaż zaplecze przytargali dosyć spore ze sobą

 

4b62b9fac061f84a.jpg

 

Edytowane przez NajaraNy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu-zaplecze spore ? A może to tylko Taka reklama ?  Wkońcu rzuca się w oczy bardziej niż inne firmy,to dlaczego by nie zrobić tego więcej...

 

Jest więcej przemyślanych reklam niż myślimy. Aczkolwiek, kontaktowałem się z pewnym sklepem, i nawet nasz rodzimy accent miał problemy na magazynie przez kielce. Ze towarów do sklepów nie wysłali przez ponad tydzien bo expo i nie mają czasu :D  Ale oni przynajmniej na stoisku maja najnowsze modele :D

Edytowane przez llancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że chodziło o reklamę w to nie wnikałem, ale Romet maił naprawdę duże stoisko tylko że większość wypełniały tanie tandetne i miejskie rowery no i kilka e-bikeów

 

Mam wrażenie że ta firma bardziej celuje w rowery tanie, mało profesjonalne tak jak np. Kands czy northec licząc na dużą sprzedaż po niskiej cenie.

Edytowane przez NajaraNy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po tej marce ? Właśnie dlatego romet mi się źle kojarzy.

 

Taki kross... Odcina się od takich wyrobów dając im marke Le'Grand :D

Przez co krossami są jakieś wyższe modele.

 

Romet niestety nawet jak da niską cene,ładny wyglad i dobry osprzęt,nadal będzie kojarzony z budżetowymi,słabymi i tanimi rowerami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki Romet dostał medal za nowatorski sposób aranżacji stoiska.  :whistling: A stoisko takie same od co najmniej trzech lat, tylko flagę i te sztuczne kamienie przesuwaja raz w lewo, raz w prawo. Do tego jeszcze te atrapy nowości, jak ktoś wspomniał wczesniej. :whistling:

 

Ciekawe na czym polega haczyk jeśli chodzi o ceny, bo nie sądze, żeby Rometowi dostawcy części sprzedawali swoje produkty połowę taniej niż konkurencji.

 

Huragan 4 vs. Vento 3.0 wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej razi słabe wykonanie ram.  Za przykład mogę podać wewnętrzne prowadzenie kabli w monsunie.  Po prosto dziurka w ramie w która wchodzi pancerz luźno, żadnego uszczelnienia. Po pierwsze będzie się to trzaskać masakrycznie na wertepach, po drugie po roku użytkowania wewnątrz ramy będzie z 0,5 kg piachu i syfu...

Takimi właśnie szczegółami różnią się rowery renomowanych marek od tanich.  Niby szczegóły ale wyraźnie problematyczne. Nawet osprzęt wyższej grupy nie zastąpi porządnej ramy.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...