Skocz do zawartości

[damper] nr części do blokady


EdiFelson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję numeru zestawu/"kit'u" do przerobienia dampera fox float ctd (rocznik 2013) id: CC7S, z obsługi manualnej na wersję "remote". Manetka jest już w posiadaniu, ale niestety zestaw o który powyżej pytam, jest totalnie niedostępny, jedynie gdzieś w necie można trafić na zdjęcia takiego "uchwytu linki z rolką". Na stronie foxa ( http://www.ridefox.com/help.php?m=bike&id=93 ) po ID, jest manual jak przerobić/poskręcać taki zestaw, ale numeru części/zestawu brak...(?)

Dzięki za wszelkie sugestie. 

post-200692-0-69332700-1475244939_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku...nic nie wniosłeś do sprawy.

Liczyłem, że jakiś pasjonat "złota rączka" się trafi....i rozkminia temat......czyli grzebie i ogarnia te tematy.

Póki co dzwoniłem do "Gregorio" (oficjalny przedstawiciel fox/poland), i rozmowa zaszła do nikąd... Pan poprosił o model/ID produktu po czym stwierdził, że jednak muszę napisać maila z zapytaniem, i wyjaśnił jak 5 latkowi, że to w ogóle skomplikowana operacja....to co chcę zrobić czyli "zremotować" damper. Czyli wnioskuję że chcieli by żebym wysłał damper, a oni mi go zremotują za bagatela 0,8 czy 1k.......(wrrrr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj mojego posta złośliwie, ale nie napisałeś, że kontaktowałeś się z Foxem. Ponadto musiałbyś mieć niezłe szczęście by trafić tu na forum kogoś, kto przebrnął przez tą samą operację w tym samym damperze i zna te numery. Niestety dokumentacje na stronie Fox-a, są kiepskie i znalezienie tam numerów kat. graniczy z cudem.

 

Jeśli polski dealer nie będzie Ci pomagał to pisz do Stanów. Jeśli operacja jest nieopłacalna kosztowo to nie zostaje nic jak jakaś samoróbka jak na tym filmiku https://m.youtube.com/watch?v=6_tCZM_zc9I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Kowal1986, dnia 04 Paź 2016 - 7:35 PM, napisał:

Nie odbieraj mojego posta złośliwie, ale nie napisałeś, że kontaktowałeś się z Foxem. Ponadto musiałbyś mieć niezłe szczęście by trafić tu na forum kogoś, kto przebrnął przez tą samą operację w tym samym damperze i zna te numery. Niestety dokumentacje na stronie Fox-a, są kiepskie i znalezienie tam numerów kat. graniczy z cudem.

 

Jeśli polski dealer nie będzie Ci pomagał to pisz do Stanów. Jeśli operacja jest nieopłacalna kosztowo to nie zostaje nic jak jakaś samoróbka jak na tym filmiku https://m.youtube.com/watch?v=6_tCZM_zc9I

 

Polski dealer „chce pomóc” ok.900-1000zl i może się by udało to zrobić, ale raczej nie będę reflektował.  No ewentualnie cena katalogowa takiego dampera u dealera PL to jedyne 2550zl :-o :-(

Natomiast FOX USA totalnie mnie olał i nie odpisał w ogóle (od 3tygodni). 

 

Napisano 06 październik 2016 - 23:50

Żeby zamontować manetkę musisz zmienić cały eyelet (808-17-124-KIT) cena ok 600-800zł

 

 I to jest  dołująca :-( , ale bardzo satysfakcjonująca odpowiedź.

 Zapytam tu o jeszcze jeden aspekt, być może dla większości oczywisty:

„Eye to eye” – to długość montażowa,(w moim przypadku 200mm), natomiast co oznacza i jak bardzo istotny jest drugi wymiar?

Bo mój damper to „200x51”, a znalazłem zamiennik (inny model) o wymiarze 200x57, czy on będzie pasował? Dzięki za sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...