Skocz do zawartości

[Buty spd] Punktowy ból stopy w Sidi Dragon


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z butem Sidi Dragon 4.

Prawy wygodny jakby był szyty na miarę a w lewym czuje punktowy ucisk w okolicy bloka. Na początku jest ok, ale po kilku godzinach jazdy stopa boli jakbym miał kamyk w bucie. Oczywiście spece w sklepie stwierdziły, że to nie możliwe żebym coś czuł bo podeszwa z carbonu.

Jaka może być przyczyna? Źle zamontowany blok? Wadliwy but? Czy moja lewa stopa nie lubi/pasuje do buta Sidi?

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to odczucie pieczenia srodstopia?

Nie wiem jakie doklanie wkladki sa w Dragonach ale zakladam, ze cos pokroju tych z Wire. Czyli kawalek tekturki, ktory nie daje wystarczajacego wsparia luku stopy.

Grono osob posiadajacych te buty wymienia wkladki na cos sensownego.

Wybor jest duzy, w zaleznosci od potrzeb. Jak masz dosc dopasowane buty, to szukaj wkladek z mala objetoscia.

Ja mam superfeet carbon, rowniez osoby, ktorym je polecalem, chwala je sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to uczucie pieczenia, raczej jakbyś chodził z kamykiem w bucie, punktowy ból w miejscu w którym wkładka jest wygnieciona.

Wkladka "comfort", taka zółta od góry.

Nigdy nie miałem takiego problemu, problem dotyczy tylko lewego buta, prawy jak ulał. Zastanawia mnie przyczyna tego stanu. Czy but nie jest źle wykonany?

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z butem Sidi Dragon 4.

Prawy wygodny jakby był szyty na miarę a w lewym czuje punktowy ucisk w okolicy bloka. Na początku jest ok, ale po kilku godzinach jazdy stopa boli jakbym miał kamyk w bucie. Oczywiście spece w sklepie stwierdziły, że to nie możliwe żebym coś czuł bo podeszwa z carbonu.

Jaka może być przyczyna? Źle zamontowany blok? Wadliwy but? Czy moja lewa stopa nie lubi/pasuje do buta Sidi?

 

 

 

Miałem podobnie z Sidi Five. Pomogła wymiana pedałów na nowe. Stare były już trochę wytarte i nie przylegały idealnie do buta. Wcześniej kombinowałem z innymi wkładkami (m. in. Sidi Comfort Fit), ale nic to nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...