Skocz do zawartości

[Wycena] Kands Maestro - miesięczny :)


Umpero

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego niemałego doświadczenia z alleokazją wiem ze cena minimalna działa zniechęcająco na licytujących .

 

Pozdrawiam

Całkowicie popieram.Dla mnie jedna z mniej przemyślanych opcji.Jak chce coś sprzedać za 1000zł i to jest moja cena minimalna to nie ukrywam tego głupio tylko zaczynam licytację od 1000zł.Chyba że wystawiam dla wystawienia i z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę jeszcze inaczej - za dwa-trzy tygodnie temat "jak sprzedać prawie nowy MTB i odzyskać nieopatrznie sprzedanego crossa ??" :)

 

Kolega sprzedająco-kupujący ma bardzo wybujałe ego  i tak naprawdę to mniej go interesuje co mu napiszemy a liczy się to, że sobie zaistnieje na forum, na którym o dziwo nikt go nie chce dopieścić i utwierdzić w jego słusznych mniemaniach ...

 

Edit - oczywiście mogę być w błędzie, ale tak czy tak mi się dostanie :)

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę jeszcze inaczej - za dwa-trzy tygodnie temat "jak sprzedać prawie nowy MTB i odzyskać nieopatrznie sprzedanego crossa ??" :)

 

Kolega sprzedająco-kupujący ma bardzo wybujałe ego  i tak naprawdę to mniej go interesuje co mu napiszemy a liczy się to, że sobie zaistnieje na forum, na którym o dziwo nikt go nie chce dopieścić i utwierdzić w jego słusznych mniemaniach ...

 

Edit - oczywiście mogę być w błędzie, ale tak czy tak mi się dostanie :)

 

Zrobię krucjatę niczym krzyżowcy, którzy chcieli odzyskać Jerozolimę :D

To żeś poleciał z ułańską fantazją.

 

my tu gadu-gadu a autor juz pewnie porzucil temat...

 

Odezwał się ten co to najwięcej do tematu wniósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% za miesięczny rower z przebiegiem 200 km? Bez przesady.

Ja rozumiem, ze rower to rower, a czesci to czesci, ale...

Mostek Cube z LTD, gdzie wyraznie bylo napisane Cube by Syntace po miesiacu i realnych 450km nie zszedl za 40zl.Brak ofert.

Kiera zeszla za 49zl, gdzie ta sama nowa kosztowala od 98 do blisko 130.

Sztyca zeszla za 35 czy 37 zl nowa 120, wszystko bez zadnej ryski.

Srednio mnie interesowalo, ze odezwali sie potem kupujacy, ze zdjecia to zdjecia, podchodzili sceptycznie i byli zaskoczeni po kupnie gratow, ze w swietnym stanie -konkretnie dwoch.

Wystawilem sobie raz rower zony Univega, osprzet Deore lamane przez Acera, fakt faktem rower ma 15 lat i zrobione policzylem wtedy......................................................okolo 300-400km. To nie pomylka, miala jezdzic. Wszystko dziala idealnie, lakier starej klasy ideolo, swieci jak psu... Widel marny ZOOM. Zaoferowali mi od 200zl i teksty - panie dopisz se do ogloszenia ze 2-3 zera do przebiegu, po tekst, ktory mi sie spodobal - Faktycznie ma tyle przejechane? To dam 400. Dac, dalem synowi. Wiem, ze rower stary na 26" ale stan perfekcyjnyi wszystko jeszcze robione, aby dzialalo, a nie wygladalo przez rok.

Co ktos chce, to chce, a wszystko weryfikuje rynek, a ten jest pazerny, roszczeniowy i z wielkim ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze rower to rower, a czesci to czesci, ale...

Mostek Cube z LTD, gdzie wyraznie bylo napisane Cube by Syntace po miesiacu i realnych 450km nie zszedl za 40zl.Brak ofert.

Kiera zeszla za 49zl, gdzie ta sama nowa kosztowala od 98 do blisko 130.

Sztyca zeszla za 35 czy 37 zl nowa 120, wszystko bez zadnej ryski.

Srednio mnie interesowalo, ze odezwali sie potem kupujacy, ze zdjecia to zdjecia, podchodzili sceptycznie i byli zaskoczeni po kupnie gratow, ze w swietnym stanie -konkretnie dwoch.

Wystawilem sobie raz rower zony Univega, osprzet Deore lamane przez Acera, fakt faktem rower ma 15 lat i zrobione policzylem wtedy......................................................okolo 300-400km. To nie pomylka, miala jezdzic. Wszystko dziala idealnie, lakier starej klasy ideolo, swieci jak psu... Widel marny ZOOM. Zaoferowali mi od 200zl i teksty - panie dopisz se do ogloszenia ze 2-3 zera do przebiegu, po tekst, ktory mi sie spodobal - Faktycznie ma tyle przejechane? To dam 400. Dac, dalem synowi. Wiem, ze rower stary na 26" ale stan perfekcyjnyi wszystko jeszcze robione, aby dzialalo, a nie wygladalo przez rok.

Co ktos chce, to chce, a wszystko weryfikuje rynek, a ten jest pazerny, roszczeniowy i z wielkim ego.

 

Wystawiłem ogłoszenie. Na chwilę obecną szału nie ma. Najwyżej zostawię rower i żona będzie jeździła. Jedynie obawiam się, że rama dla niej będzie za duża lub na styk.

 

dam pięćdzisiąt! 

 

Umawialiśmy się na piątaka za tą zakrętkę do wentyla, ale skoro masz nadmiar gotówki z którą nie masz co zrobić to robimy deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...