Skocz do zawartości

[spodnie] Długie spodnie z wkładką vs bez wkładki


jamjest44i4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Czy to w ogóle głupi pomysł i celować w tylko w spodnie długie to z wkładką?

Pomysł jak pomysł.

Na zimę w związku z tym, że wycieczki siłą rzeczy są krótsze mam długie bez wkładki. Ale to sprawa indywidualna. Jak masz kiepskie siodełko to trzeba się ratować wkładką.

http://sklep.bcmnowatex.com.pl/pl/shop/spodnie_na_szelkach_ocieplane.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to zalezy od roweru i temperatury, Na szlwnych rowerach i na dlugie wycieczki zakładam "wkladki", na wypady krótsze i na bujanych rowerach rowerach bez wkłądki.

W zimie (jak jest ponizej zera) zakładam tylko wkładki, kuper mi sie mniej wychladza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam model co michuuu, są wygodne, szelki w porównaniu do szortów z Deca dużo mniej cisną. Dopasowane, ale nie ma większego problemu, żeby w razie większych mrozów założyć pod nie jakies termo-rajty (ja akurat mam Spaio Extreme Line). Jest z przodu zamek, więc jak ktos musi upuścić ciśnienie to będzie miał łatwiej. Super sprawa to membrana z przodu wszyta na całej wysokości, a nie kończąca się tuż nad kolanem. Akurat u mnie te stawy bardzo szybko dają o sobie znać już przy niezbyt niskich temperaturach. Natomiast na temperatury powyżej 10 stopni są moim zdaniem za ciepłe, bez dodatkowej warstwy ocieplającej spokojnie do 0 w nich jeździłem i było ok. Moim zdaniem lepiej zimowe spodnie brać bez wkładki, bo przy niższych temperaturach można pod nie założyć letnie krótkie z pampersem i jest ok, a w innym przypadku byłby już pod tyłkiem spory materac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...