Skocz do zawartości

[Rower dirt] 4000-4500zł


gemini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od dłuższego czasu jeżdżę z kolegami na różne trasy do dirtu lecz do tej pory robiłem za obserwatora gdyż miałem zwykły tani rower górski z czymś co miało niby być amortyzatorem. Jakiś czas temu znajomi namówili mnie bym z nimi mimo to pojeździł. Skończyło się to tak, że rower nadaje się do kasacji a ja dzięki kaskowi i ochraniaczom odniosłem jedynie kilka mocniejszych zdarć i stłuczeń. Dzięki temu zrozumiałem jak istotny jest odpowiedni rower. Więc kieruje prośbę do osób znających się na tego typu rowerach o doradzenie mi jaką ramę i amortyzator najlepiej kupić do tego typu roweru chciał bym by cena obu z nich nie przekraczała 3500zł gdyż planuje złożyć rower za max 4500zł. Był bym też wdzięczny gdy by ktoś mi doradził czy lepiej kupić cały rower czy go składać. A jeśli cały to prosił bym o podanie konkretnych przykładów.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

P.S.

Nie chce prosić znajomych o pomoc z przyczyn osobistych. Wolę wysłuchać wypowiedzi osób pobocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...