Skocz do zawartości

[skręcenie kostki] SPD


ADGZ

Rekomendowane odpowiedzi

A już mi się wydawało, że opanowałem SPD. A tu zonk. Musiałem gwałtownie zahamować, prawa noga się wypieła, lewa nie, przez co cała siła "ruchu-w-panice-do-uwolnienia" poszła gdzieś w środek stopy. Jazdę skończyłem około 18, nic nie było, ale już rano następnego dnia nie byłem w stanie chodzić. Ortopeda wspomniał coś o 4-6 tyg przerwie, dziś mija 4 dni i dalej nie bardzo mogę stanąć na nodze...Miał tak ktoś? Jak jest dalej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś, jeszcze w wieku gimnazjalnym miałem skręconą lub bardzo stłuczoną kostkę ( raczej to drugie). Spodziewaj się że raczej przez jakieś dwa tygodnie będzie bolało i nie poszalejesz nawet na piechotę, a na rower nie wiem kiedy, raczej nie prędko.

 

Nie wiem jak u Ciebie ale ja pewne następstwa odczuwałem jeszcze bardzo długo i odczuwam teraz po latach kilkunastu ( chociaż już bardzo rzadko). Wcześniej zdarzało mi się podczas biegu czuć że coś jest nie tak z tą kostką itd.

 

Także powrotu do zdrowia życzę, ale niestety po poważniejszym urazie zawsze zostanie jakiś "ślad".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...