Skocz do zawartości

[rower] Prośba do użytkowników o zdjęcia rowerów w rozmiarze XXL


Jareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

Mam prośbę do bardzo wysokich użytkowników o wstawienie (lub wysłanie na PW) zdjęć własnych HT 29erów w rozmiarze XXL. Rozważam zmianę roweru na nowy, przy wzroście 202 cm w grę wchodzą wyłącznie duże rozmiary ram. Chciałbym zobaczyć jak takowe wyglądają, aby nie zakupić czegoś paskudnego ;) O ile jestem w stanie dobrać sobie rozmiar na podstawie geo, o tyle rozmiarów XXL w sklepach brak więc zamawiać trzeba w ciemno, a producenci oficjalne zdjęcia mają w rozmiarach M lub L, żeby wyglądało to jak najładniej... Najbardziej interesują mnie modele Trek X-Caliber, Specialized Rockhopper 2016, Scott Scale 960, w dalszej kolejności Merida i Cube... Liczę na Wasz odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie na pewno na każdym rowerze bez problemu pomieścisz się na XLce.

O ile w serwisie nie przytną rury sterowej. Mam tylko kilka cm mniej i mieszczę się na każdym XL, a sztycy zostaje bardzo dużo do granicy.

 

XXL jest taką rzadkością, że nawet nie próbował bym szukać, czy zamawiać. A już na pewno nie pod koniec roku.

 

Ramy wizualnie nie różnią się specjalnie od M, czy L. Różnica wynika z konfiguracji roweru. Mając 194cm wzrostu przycinam rury sterowe w mtb tylko o 2-3cm w zależności od geo.

W szosie/przełaju, których używam do długich tras lubię wygodną pozycję i nie przycinam wcale, co daje siodło na równi z kierownicą przy mostku z lekkim plusem.

Edytowane przez Mateusz30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...