Skocz do zawartości

[PLANY na 2017r.] Jakie macie plany ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

hehehe ja jade " nawet sam " po części greenvelo . Trasa " od Krakowa do Władysławowa" przez Tarnobrzeg i ścianą wschodnią :) jakoś na sierpień planuje. 

 

 

 

Polecam Podlasie , niesamowicie piękne tereny :), a jak będziesz miał czas i chęci, to zajrzyj również na Białoruś :) 

Edytowane przez Glonas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może GV od B-stoku na południe nie więcej jak ~800 km, ewentualnie kraje nadbałtyckie (transport do i powrót na dwóch kółkach do siebie) a może jeszcze coś innego (pomyślę w długie zimowe wieczory). Planowany termin czerwiec, lipiec (coś koło 10-ciu dni).

 

Witam serdecznie, Chetnie podłączyłbym się pod taką wyprawę w jakiejść 3-4 osobowej grupie ale nie wiem czy wyskrobie tak długi urlop. Planujesz trase Białystok - Suwałki - Sopot - Świnoujście? Elegancka sprawa.

 

Witam wszystkich,

 

Mam zamiar pojechać GV z Siemiatycz na północ Polski na Gołdap powrót z Suwałk pkp. Może połączymy siły wczasie tej wyprawy, będzie raźniej. Czas wyprawy 4 noce / 5 dni (kwiecień, maj, czerwiec) np. środa wyjazd powrót niedziela. Dystans dzienny ok 80 km czyli razem ok 350-400 km

Edytowane przez Mariano123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany na 2017r.? Dość trywialne - jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć.

Polecono mi Bory Tucholskie, chciałbym wybrać się też na Mazury. Jeśli nadarzy się okazja, pojeżdżę trochę w okolicach ukraińskiej granicy.

Chciałbym również wystartować w kilku wyścigach LOTTO Poland Bike Marathon, tak dla siebie, sprawdzić się, poczuć klimat i adrenalinę.

 

Jak będzie - czas pokaże. Zeszły rok dał do zrozumienia, że wszystko potrafi się diametralnie zmienić, dlatego nie chcę się specjalnie nakręcać na coś konkretnego.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na majowy weekend mysle pojechac pociagiem do linz i pozniej wracac trasą linz-wieden-mikulov-uherske hradiste- olomuniec raciborz rower treking dziennie 150 km spokojnym tempem mysle zrobic jest ktos chetny na taka trase?

 

Bardzo interesująca trasa ale ja bardziej w terenie śmigam i z tego względu trochę krótsze trasy. codziennie po 150 to by mi dupsko pękło na 4 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres czerwiec-sierpień, właśnie zależałoby mi na tym,żeby wziąć jak najmniej urlopu (więc na pewno włącznie z weekendem). Ewentualnie zacząć trochę bliżej, nie samo Świnoujście. Noclegi to najchętniej namiot (ale że mam krossa to mam zagadkę jak się zapakować na taką wyprawę (http://www.forumrowerowe.org/topic/212906-rower-crossowy-a-dluzsza-wyprawa/?p=1936762), ewentualnie co któryśtam nocleg w jakimś cywilizowanym miejscu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...