Skocz do zawartości

[szosa] jaką kolarzówe kupic?


aleksandra89

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chcesz sie zapisac do klubu to wiem ze niektore firmy z tego powodu daja znizki.

Wiem ze na rowery sunn mozna bylo dostac z tego powodu 40% znizki. Trzeba bylo tylko potem wystartowac chyba w 3 wyscigach tym rowerem - jakos tak.

Sam mam sunna i dostalem naprawde niesamowita znizke.

www.evadam.pl - jak odbieralem swoj rower w kwietniu to za model z 2005 na pelnym veloce z 2005 mozna bylo za 3500 kupic (pierwsza cena katalogowa to cos z 7000). Napisz do nich maila.

Ogolnie polecam campagnolo - to naprawde dziala!!!

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Zapytaj ich, na pewno dostaniesz odpowiedz.

Z 2005 mieli ostatnie sztuki w kwietniu, ale warto napisac.

Ja kupujac rower pisalem od razu do producentow i sam proponowalem znizki, na szosy chetnie dawali.

Pewnie znasz ale dodam jeszcze RADON VIPER na nowej 105 za 3 z hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze raz ja ...

zobacz w skiteam.pl przecena z 2005 jest na LEMONDY z 5,5 na 3 tys. - model Tourmalet. To juz sa calkiem konrketne bajki. Ja bym mocno zainteresowal sie ta oferta!

Widizialem w warszawie ze sa. Zadzwon spytaj o rozmiar i przyjezdzaj.

Z dojazdem to nie problem przecierz, jeden dzien i masz super rower na lata. Ja po swoja pierwsza szose pojechalem z warszawy do malborka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO - do kitu.

Tam nic nie ma. Stop ramy 6061 :) , a rama to podstawa. Mieszanki numerków/Sory/Tiagry ....

 

Można dostać coś lepszego. Choćby ze wzgledu na ramę TREKa, bądź (IMO najepszy za rozsądną cenę) to Kellysy. Z 2007 mają juz potrójnie (! )cieniowaną ramę. Również osprzęt niczego sobie. Lecz oczywiście droższe od tego Krossa.

 

Można się zainteresować rowerumi od BH, bądź TREKa - ze względu, choćby na ramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...