Skocz do zawartości

[długie rękawiczki] MTB XC 50-130zł


Pawel0007PL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Jak widać oprócz plecaka poszukuje jeszcze trochę bezpieczeństwa :) 
także szukam jeszcze rękawiczek w rozm. XS-S z palcami,

które będą posiadały sporą wentylacje (takoby bardzo nie lubię mokrych dłoni, a rękawiczek jeszcze bardziej) i w sumie odpowiednie wykonanie

(ale że jestem zielony w temacie rękawiczek to to pozostawiam specjalistom ;p).
Wszystko powinno się mieścić w budżecie +/-100 zł i na marginesie najlepiej gdyby ich kolorystyka byłaby czarna/biała/niebieska (lub połączenie tych kolorów).

Najchętniej przyjmuje osobiście przetestowane propozycje! : p

PS: Dziękuje za wszystkie odpowiedzi na temat! ; ]
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które sam używam i mogę polecić to Endura Singletrack i Giro Rivet. Wersje niebieskie i rozmiar S. Z tym, że rozmiarówka Giro jest zaniżona i jeśli używasz rozmiar S trzeba kupić M. Proste rękawiczki, bez żadnych wkładek żelowych i innych dupereli. W budżecie też się mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już od jakiegoś czasu używam rękawiczek firmy Ziener
 
który dokładnie model? :) http://ziener.com/en/sommer-16/handschuhe

ja kupiłem rękawiczki, Krossa za 5 dych i jestem zadowolony.

Posiadają dobrą wentylację, dają pewny chwyt.

Który model? :) http://www.kross.pl/en/catalog/accessories/191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat używam Specialized XC Lite  i bardzo polecam.  

To były moje pierwsze długopalczaste rękawiczki, i do dzisiaj nie znajduję wad :)  

(mam wersję czarno-czerwono-białą, ale są też inne )

kurde, rękawiczki rzeczywiście super, ale wymarłe :/ nie idzie nigdzie ich znaleźć :/

/edit. można znaleźć nowszy model, który przynajmniej nie wygląda tak fajnie jak stary ;p

obecnie mam TE

a nie pocą ci się w nich ręce? :P bo nie widzę tam dużej wentylacji ;/

btw. zapomniałem tego wcześniej napisać, ale fajnie gdyby na chociaż jednej końcówce palucha był materiał umożliwiający korzystanie z ekranów dotykowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

btw. zapomniałem tego wcześniej napisać, ale fajnie gdyby na chociaż jednej końcówce palucha był materiał umożliwiający korzystanie z ekranów dotykowych  :)

Całe z góry są z delikatnego przewiewnego materiału. No i na palcach wskazujących mają tzw touch. Mój Soniak ładnie działa  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identycznych XC Lite jak mam rzeczywiście już nie znajduję :(

mam też Ziener CABILO TOUCH LONG - ale wolę na ciepłe dni XC Lite, Ziener jest dla mnie za ciepły jak jest >20stopni.
Druga rzecz - liczyłem, że żelowe wkładki zienera dadzą więcej, a tymczasem nie powalają - nie ma wielkiej różnicy w porównaniu do Specializedowych- a tam nie ma wcale żelu.
Trzecia sprawa - Zienerem dużo gorzej obsługuje się ekrany dotykowe - Tu Ziener jest daleko z tyłu za Specem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- Zienerem dużo gorzej obsługuje się ekrany dotykowe - Tu Ziener jest daleko z tyłu za Specem.    

 

I tu się całkowicie zgadzam. Ale są trwałe i wygodę. Co do temperatury użytkowania to na zwykłe tleny są za ciepłe. Inaczej już jest na maratonie.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odzieżą rowerową musisz sam wybrać co będzie leprze. Na szczęście rękawiczki nie są aż tak drogie żeby nie poeksperymentować. Czy się pocą czy nie drętwieje  ręka to już jest anatomia. Jedynie co możemy to po własnej autopsji stwierdzić jak są trwałe. Więc wybór i tak zostanie po Twojej stronie     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...