Skocz do zawartości

[Wycena] Imię- Forester Nazwisko- Dinozaur


xo83

Rekomendowane odpowiedzi

Daj foto osprzętu , może jest tam coś ciekawego.

Nie ma nic ciekawego. Żona dostała go na komunie z 22 lata temu. W tym roku go dałem do "odrestaurowania" a i tak czasami łańcuch przeskakuje na przerzutkach.

Kupiłem pedała za 30 dyszki i chyba rączki wymieniałem. Całość mnie kosztowała 100 PLN a przejechała się raz i go nie chce.

Edytowane przez xo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma nic ciekawego. Żona dostała go na komunie z 22 lata temu. W tym roku go dałem do "odrestaurowania" a i tak czasami łańcuch spada. Kupiłem pedała za 30 dyszki i chyba rączki wymieniałem. Całość mnie kosztowała 100 PLN a przejechała się raz i go nie chce.

No to tak jak wyżej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sam bym takiego za 50zł puścił.

Panie Welniak kein problem. Jak dla Pana 200zł (+ koszty przesyłki) bo się nie znamy i może Pan go puścić nawet za 30zł; pana sprawa...
Jeżeli jest Pan zainteresowana kupnem i dalszą odsprzedażą proszę o wiadomość na priv.

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie nie bądź "gupi" oddaj za 50 zł i niech chociaż loda zrobi ;)






Właśnie ziomek temat założył, sprzedaj mu Pan za tysiaka to i na loda zostanie.
http://www.forumrowerowe.org/topic/209189-rower-damski-do-1000zl/

Edytowane przez Sobek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panie nie bądź "gupi" oddaj za 50 zł i niech chociaż loda zrobi ;)

Jak już wspomniałem wcześniej- żona droższa od komputerów. Otworzę się już na forum niemalże całkowicie i dopiszę, że i od komputerów i od rowerku jadącego na dachu Naszego samochodu :nuke:

P.S. Zdradzam Wam poniekąd może życie intymne :yucky: 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ziomek temat założył, sprzedaj mu Pan za tysiaka to i na loda zostanie. http://www.forumrowe...mski-do-1000zl/

Nie mam serca wykorzystywać ludzi. W trące w dyskusję dygresję- gdyby ta znajoma była "tą taką fajniejszą znacznie znajomą"  to bym i tak najpierw spojrzał na żonę później na znajomą, później znowu na żonę i dopiero bym powiedział: "Kochanie pozwolisz, że oddale się i koleżance dopompuję, żeby nie jechała na flaku" :pirate:

 

 

Prywatne znamy poniekąd a teraz opowiedz jeszcze skąd jesteś, czym się zajmujesz, gdzie pracujesz itp. Śmiało nie krępuj się ;) P.S. Jaki tam rowerek na dachu wozisz? ;)

1. A skąd znacie? ;) Nie było pytania.

2. Z miasta "sexu i biznesu"- Skarżysko-Kamienna

3. Rozpijam naród- pracuję w alkoholowym

4. Kross Level R6 2015 (https://s27.postimg.io/uxskm1iqr/image.jpg) - czytałem przed zakupem, że amorki słabe, ale malowanie mnie urzekło.

Źle się na mim nie jeździ, ale mogły by być amory powietrzne.

 

P.S. Mam nadzieję, że się nie spodziewałeś rowerku za 30000PLN? (żona bezwartościowa- jakby ktoś nie wiedział to w dobrym słowa znaczeniu)

 

Teraz Ty coś o sobie i może inny co uczestniczyli w dyskusji i Ci co nie uczestniczyli?

 

 

Edytowane przez xo83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Amorek zawsze można wymienić a stary odsprzedać. Jeśli chodzi o mnie możemy się tylko dodać do znajomych bo wszystko jest u mnie opisane na profilu, jak i większości możesz się dowiedzieć po umieszczeniu prze mnie posta.

Tak, tylko dobry amorek około 1000 chyba... Do znajomych z miłą chęcią Cię dodam, także już to czynię. Wszystko na profilu nie masz napisane...nie masz, że od znacznie dłuższego czasu nie grasz w szachy :o a lubię i jak wiem, że jest z kim to pytam :P. Mam nadzieję, że kiedyś nam się uda zagrać w tą nudną jak cholera grę...
Trzym się kolego z forumrowerowe.org

Pozdrawiam Serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...