Skocz do zawartości

[Dirt] Zielona Góra

emopees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy wie ktoś gdzie można znaleźć niewielki dirtpark lub hopki w Zielonej Górze (ew. okolice)? 

Ponoć istnieją jakieś, ale nie jasno określone gdzie się znajdują i czy w ogóle jeszcze istnieją. Prosiłbym o informacje jeśli ktoś się orientuje.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie!

post-200341-0-57828800-1473253649_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez Piotr2137
      Witam, jestem zainteresowany tą ramą: https://www.olx.pl/d/oferta/rama-rowerowa-ns-core-CID767-IDJnr2H.html i jak jest napisałem wyżej mam kila pytań.

1.Czy ta rama w ogóle się nada do dirt/pumptrack i ewentualnie jakiś street?

2.Czy cena jest adekwatna do czego oferuje ta rama?

3.Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć co to za rocznik? Sprzedawca niestety nie wie.

4.Jaki skok amortyzatora przyjmie ta rama? Czy 100m będzie dobrą opcją? Ewentualnie trochę więcej.

5.Jaką piastę byście włożyli do tyłu?

6. Jaką korbę byście tu założyli?

I w sumie na chwilę obecną to tyle. Od razu dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 
    • Gość Stachu
      Przez Gość Stachu
      Cześć,

Za smarka złożyłem swoje małe marzenie - maszynkę do dirtu. Niestety, problemu z plecami, a potem coraz mniej czasu sprawiły, że za wiele w temacie nie zwojowałem. 
      W ten sposób w garażu stoi rower na ramie octane one void (2010), amor rs argyle, z tyłu avid bb5 (140 lub 160), koła 26", single speed. 
      Z racji tego, że żal mi rozstawać się z młodzieńczym wspomnieniem, pomyślałem o wykorzystaniu dotychczasowych podzespołów do nowego projektu. Zależałoby mi na złożeniu roweru bardziej uniwersalnego (takiego, na którym myknę 50km w ciągu dnia bez kopania kolanem po brodzie). Chętnie wrzuciłbym przerzutki na tył, dorzucił hamulec z przodu. Generalnie problemem wydaje się być rama (brak koncepcji na co by ją zamienić, czy octane one zircus lub coś w tym stylu https://www.olx.pl/d/oferta/specialized-s-works-m5-CID767-IDJ7iMa.html#6eeeebeea6 dałyby radę)?
      Tu pytanie do Was, czy macie jakieś sugestie co do tego na co jeszcze zwrócić uwagę? Jakie ramy byście polecali? Rozumiem, że w Argyle 26" nie ma zapasu na minimalne zwiększenie rozmiaru kół?

Dzięki wielkie za pomoc, 
      Stachu
    • Przez FilareQ
      Witam ostatnio kupiłem rower dartmoor 26 gamer gdzie fabryczcznie jest zamontowana sprężyna która jest dość twarda i przychodze z pytaniem jak dobrać sprężynę oraz gdzie ją kupić licze na pomoc pozdrawiam
      Rower jest z 2015 roku i ma w sobie amortyzatory marzochi dirt jumper 3 

• Przez mikidirt
      witam szukam roweru maks 6k rower będzie przeznaczony do skoków coś typu dirt albo enduro hardtail mam 160cm i 12 lat jak na razie znalazłem https://allegro.pl/oferta/rower-dirt-26-kands-colt-2xt-hydraulika-2020-9605526507 

• Przez Turb0
      Witam mam pytanie o poradę odnośnie amortyzatora SR suntour Aion QR15.
      Mam ten amorek w rowerze typu Dirt ustawiony na 100mm skoku i mam z nim taki problem że jakiś czas temu blokada skoku tak jakby się przekręciła i kręci trochę bardziej niż powinna (raz amortyzator się blokuje a raz nie i na odwrót) nie drążyłem wcześniej co mogło się stać bo i tak nie używam tego za często ale dzisiaj postanowiłem że pojadę sobie do sklepu rowerem i podskakując na krawężnik (nie uderzyłem w nic tylko wskoczyłem na niego) usłyszałem niepokojący dźwięk jakby amortyzator wciągał powietrze i trochę piszczał (ciężko określić ten odgłos).
      Czytałem na internecie że w tych amortyzatorach problem jest z tłumikami i mam nadzieje że mnie to nie spotkało.
      Jak by były potrzebne jeszcze jakieś informację to z chęcią ich udzielę 
      Bardzo proszę o szybka pomoc
      Bardzo dziękuje i pozdrawiam 
  • Dodaj nową pozycję...