Skocz do zawartości

[posty] brak funkcji odpowiedz w ostatnim poście


PanBercik

Rekomendowane odpowiedzi

To się sprawdza, ale w przypadku gdy tylko dwie osoby biorą udział w dyskusji. Bo przecież Ty wiesz, że piszę do Ciebie, a Ty do mnie. Ale co w przypadku gdy kilka osób pisze i chcę też odnieść się do wypowiedzi ostatniej osoby w gąszczu cytatów innych interlokutorów? Mam umieszczać to zdanie na początku i dana osoba ma się domyślić, że to do niej? A co jeśli takie nieintuicyjne rozwiązanie zaburza spójność wypowiedzi?

 

Wydaje mi się, że chcesz uniknąć problemu zagnieżdżania cytatów (czy od tego czasem nie jest admin aby sprostać takiemu wyzwaniu?) powołując się na wydumane statystyki, zamiast postarać się uzasadnić brak tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przypomnieć sobie regulamin punkt 2. h)

Automat po prostu wymusza trzymanie się regulaminu.

 

Z doświadczenia wiem, że tutaj rzadko kiedy jest na tyle szybka dyskusja, że kontekst się zgubi.

Poza tym zawsze możesz cytować fragmenty (zaznaczasz tekst wypowiedzi i samo proponuje cytowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

 

 

Wydaje mi się, że chcesz uniknąć problemu zagnieżdżania cytatów (czy od tego czasem nie jest admin aby sprostać takiemu wyzwaniu?) powołując się na wydumane statystyki, zamiast postarać się uzasadnić brak tej opcji.
 

To, o czym Ty mówsz, nie sprawdziło się - i musisz uwierzyć mi na słowo. Aktualna konfiguracja działa i była inicjatywą użytkowników.
Nie czuję potrzeby uzasadniania dlaczego Twój wydumany 'pomysł' tutaj nie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...