Skocz do zawartości

[2017] Kross


pawel2208

Rekomendowane odpowiedzi

To było zbyt piękne by było prawdziwe :)

Nom - poprzednia cena była mega spoko, aż dziwnie niska jak na Soil'a, który najtańszy nie jest.  Co do mnie to bardzo kurna mega podoba mi się Grist 2.0. A Tobie jak?  Myślę, że idealnie mógłby zastąpić mojego zwyczajnego HT do jazdy po zrytym erozją lesie :D  Podobny jest nieco smooth trail lecz ma nieco inną geometrie - bardziej zawadiacką. Ciekawe tylko czy cena jego też nie jest jakaś zaniżona i nie ma błędów w specyfikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było pewne, że kross ma burdel na swojej stronie, w zeszłym roku to samo z manetkami, amortyzatorami, ogólnie tragedia.

Prezentują nową kolekcję i mają takie błędy. 

W tym roku dopisali uwagę, że rower może się różnić od specyfikacji na stronie, to też są jaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam teraz dylemat, bo Soil EX miał świetną cenę, a teraz już jest taka sama jak Whyte T-130 S...

 

Ja od zawsze bębnię, że Krossowi się w głowie poprzewracało i wydaje im się, że są światową marką. To były fajne rowery, które kiedyś zdobyły popularność dobrym stosunkiem ceny do jakości. Ale to się skończyło jakoś tak w sezonie 2009 albo 2010. Rowery są w porządku, ale ceny kompletnie z kosmosu i tylko frajerzy mogą te rowery kupować w cenach katalogowych.

Edytowane przez gocu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze bębnię, że Krossowi się w głowie poprzewracało i wydaje im się, że są światową marką. To były fajne rowery, które kiedyś zdobyły popularność dobrym stosunkiem ceny do jakości. Ale to się skończyło jakoś tak w sezonie 2009 albo 2010. Rowery są w porządku, ale ceny kompletnie z kosmosu i tylko frajerzy mogą te rowery kupować w cenach katalogowych.

 

No to przestań bębnić bo stajesz się powoli nudny. Rozumiem, że Kross to dla Cibie "firma krzak" i musi zacząć sprzedawać po kilka tys rowerów w każdym z krajów byś przestał jojczyć i by w końcu stała się "światowa". Wypadało by również dać jakiś przykład tych "kosmicznych" cen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fuli XC jak nie było tak nima... i na czym ta biedna Majka się ma ścigać? Trasy coraz bardziej hardcorowe. Dzisiaj w Andorze sobie prawie kark skręciła.

Kto nie widział to podlinkuje ( wypadek w 40min.) Myślę że zmiana sponsora wyszła by jej na dobre...

http://www.redbull.tv/live/AP-1KR6GZPP11W11/segment/AP-1KV9D615H2111/uci-mountain-bike-world-cup

Majka już kiedyś mówiła że nie koniecznie chce sie ścigać na fullu

 

Wysłane z mojego Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że powiększają wybór rowerów w teren. Pure Trail jest mega kozacki! Gdybym miał kilka wolnych patyków w skarbonce... :sweat: Z drugiej strony ciągle brakuje w ofercie Krossa roweru typu przełaj i gravel, a do tego oferta rowerów typu fitness też jest bardzo skromna (nawet carbonowego widelca nie uraczysz). Co daje wynik taki, że jeśli szukasz roweru bez amortyzatora i nie chcesz szosy, to poszukaj u konkurencji... Dziwne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja jak kupowałem swojego Soila to miałem podobny problem. Najpierw twierdzili, że nie wiadomo kiedy będzie dostępny. Poszedłem do lokalnego dealera Krossa i zapytałem. Podali mi konkretną datę z opcją obsuwy. Zamówiłem z rabatem. Jak się okazało lokalny sklep miał rację. Rower odebrałem niecały tydzień później. Proponuję zrobić tak samo zamiast opierać się tylko na tym co pisze centrala. Zwłaszcza gdy mija się to z tym co jest na stronie. Chyba, że jutro informatyk poprawi dostępność na stronie. Pamiętaj - sklep da ci rabat, centrala niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś dziwny jest ten Kross. W rozmiarze 19" górna rura tylko 610mm i wyjątkowo krótki mostek? Standardem w tej klasie jest 620mm horyzontalnie i mostek 90mm. To zeszłoroczny model był bardziej wyścigowy - górna rura 620mm, reach 443mm (jak w Treku Superfly).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...