Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie

[2017] Kross

nowości rowerowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
282 odpowiedzi w tym temacie

#281 cervandes

cervandes

Master

• Użytkownik
  • 2236 postów
  • Imię:Marcin

Napisano 22 maj 2017 - 14:23

Kumpel kupił rower. 185 cm wzrostu ma, zamówił Krossa B1 23" :D Na pałę, tak se wziął XL skoro ciuchy kupuje XL. Rower przyjechał, jego rodzice odebrali paczkę a pomocny ojciec rowerek poskładał i objechał coby synek mógł od razu używać.

Coś mi się zdaje, że ze zwrotu nici :D

• 0

Reklama

Reklama

#282 cervandes

cervandes

Master

• Użytkownik
  • 2236 postów
  • Imię:Marcin

Napisano 26 maj 2017 - 08:12

W trakcie testów B11 nakręciłem krótki filmik i zrobiłem kilka zdjęć, może komuś się przydadzą

Potem wrzucę jeszcze parę fotek.

• 0

Reklama

Reklama

#283 MD11

MD11

Maniak

• Użytkownik
  • 486 postów
  • Imię:Piotr
Garaż Rower

Napisano 26 maj 2017 - 12:50

Heh, na stronie Krossa jest napisane, że tam siedzi amortyzator FOX32 w wersji Performance. Na zdjęciu na stronie Krossa na amortyzatorze jest napis Performance Elite, ale u dołu ma naklejkę, że jest z tłumikiem GRIP. Z kolei na Twoim filmie widać, że jest tam Performance Elite z tłumikiem FIT4 (z tego co się orientuję tak powinno być, bo Elite od zwykłego różni się właśnie tym, że ma tłumik FIT4, a nie GRIP). Według strony FOX-a Performance Elite występuje tylko w wersji step-cast, a tu widzimy, że rury są proste, ale to już szczegół, bo producenci rowerów pewnie mogą to sobie wybrać przy zamówieniu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowości rowerowe