Skocz do zawartości

[Pedały] Trzeszczące Look Keo Classic 2


wiseam

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio Look Keo Classic 2 (z blokami Keo Grip), są to moje pierwsze pedały SPD i mam z nimi pewne problemy.

Podczas pierwszej przejażdżki coś zaczęło lekko skrzypieć w lewym pedale, myślałem, że albo trzeba coś dokręcić, albo sprężyna jest zbyt lekko napięta, skręciłem więc trochę mocniej, ale to nie pomogło, a po kolejnej jeździe, niestety nasilił się ten hałas/skrzypienie (a może chrupanie?) i pojawiło się to samo w drugim pedale.Wystarczy teraz, że obrócę lekko stopę i od razu pojawia się ten dźwięk, a jeszcze bardziej się nasila przy podjazdach. 

Tak, że ciągle w czasie pedałowania towarzyszy nieprzyjemny odgłos "skrzypienia/chrupania", co jest bardzo uciążliwe.

Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia butów i pedałów. Miałem tak kilka razy z crankami ostatnio. Po czasie samo przechodzi i... samo wraca [emoji14] Najczęściej jak jest sucho.

 

Podeszwa gumowa skrzypi o pedał. Nawet próbowałem ją lekko papierem ściernym przejechać ale nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...