Skocz do zawartości

[zakup] Szosa do 2000zł- dylemat


DogBan

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sobie żartujesz, składając nowy rower ( a tak to traktujemy bo te rowery są złożone aby tylko stały) wykręca się baryłkę o 2-3 obroty żeby mieć pole manewru a potem naciąga  

Takie rzeczy to chyba tylko w decathlonie bo w normalnym sklepie masz już wszystko w miarę naciągnięte i poustawiane -w moim regulacja odbyła się tylko poprzez odkręcenie lub dokręcenie baryłki i podniesienie jak najwyżej górnej rolki wózka przerzutki tylnej- ale jest tak jak piszesz z regulacją zwracam honor :thumbsup:

http://www.bikestacja.pl/pl/klamkomanetki-shimano-105-st-5800-komplet-31420.html 

zobacz tutaj klamkomanetki 105 5800 za 609 zł 

 

https://www.centrumrowerowe.pl/czesci/manetki-klamkomanetki-rowerowe/klamkomanetki-szosowe/p,klamkomanetka-105-st-5800-czarna-shimano,563358.html?skad=googlepla&gclid=CjwKEAjwrvq9BRD5gLyrufTqg0YSJACcuF81cyNeUndMe0bthteOgLyPyhLlv360co9qwQ3iKqLTPBoCZCbw_wcB

 

 

Wzrostu mam 187cm i waga to 100kg. Tak więc, troszkę jest. Wagę powoli tracę, z tego co się dowiedziałem, na szosie w długich trasach bardzo szybko idzie się pozbyć wagi.

I tu masz rację ale też jest pewien haczyk- jak jedziesz gdzieś średnio daleko ok 100km to musisz jeść w trakcie podróży bo jak wrócisz głodny do domu to organizm sobie odbije brak jedzenia podczas jazdy i koło się zamyka a ty nie chudniesz -poza tym żeby zrzucić wagę wcale nie musisz pedałować jak kolarz na wyścigu zresztą obejrzyj sobie to

lub na jego kanale wpisz sobie w szukajkę" odchudzanie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na klamkę lewą wyżej waga 245g ,a niżej jest wg, Ciebie komplet też 245g,to powinno dać Ci do myślenia.Pozatym jak jest komplet klamek to pisze komplet .Spójrz na  klamki innej grupy w tym sklepie .

Ok, w sumie masz rację, wybacz. Mój błąd :D

 

marianno77

Bardzo dobry filmik ! Dzięki :D na pewno się zastosuję, bo chłop dobrze gada.

 

 

A co do roweru, to chyba moja decyzja pada na Kross Vento 1.0 jakoś ten kolor ramy, i sama firma krossa mnie bardziej do siebie przekonuje. Z czasem wymienię wszystko na 105. A jak się postaram to może coś lepszego.

Używki odpadają całkowicie, wolę mieć coś od nowości, dbać o to samemu, niż wziąć po odzierany lub zajechany rower od kogoś. Nawet za cenę niższą o 80% niż nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...