Skocz do zawartości

[tylne koło] dziwne dźwięki, falująca kaseta


NoN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy, ale ma problem i nie wiem czy to dobry dział. Kupiłem rower, taki "krzak", tylko tyle że nowy. Problem polega na tym że dziś zorientowałem się że jest coś nie tak z tylnim kołem. Podczas jazd , bądzi w domu przy postawieniu go na kierownicy i siodełku, wydaje dziwne dźwięki, a tylnia kaseta faluje. I pytanko co to może być? Rower był zmówiny ze świata, i nie wiem czy go odsyłać czy da się to jakoś naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kupiłem rower, taki "krzak", tylko tyle że nowy.

W pełni świadom kupiłeś paździerz, więc gwarancji nie uznaje się :D

wydaje dziwne dźwięki, a tylnia kaseta faluje.

To akurat nic nowego że faluje, a nawet falować będzie. A jakie to dźwięki? nagraj filmik i wrzuć na yt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancją to sie domyślam, jak jest,  nawet w tej całej " karcie gwarancyjnej " jest napisane żeby latać tym rowerem, ok nagram jutro i wrzucę razem z tą kasetą bo gdzieś czytałem że falowanie jest czasem normalne, ale chyba nie aż tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj filmik :

, chodzi mi o to takie szuranie i powinno być widać jak "faluje" kaseta, właśnie ten dźwięk nie występuje tylko przy pedałowaniu, według mnie coś jest z piastą ale fachowcem nie jestem i wole zapytać a u mnie w serwisach za sprawdzenie co jest nie tak wołają od 80 pln w górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...