Skocz do zawartości

(Mycie roweru) Jazda po deszczu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jestem tu nowa i również stawiam pierwsze kroki z rowerem. Mam pytanie na temat mycia roweru. Wczoraj pierwszy raz mylam rower. Naczytalam się dużo. Umylam wszystko tak jak każą. Wyszuszylam. Świecił się. Znajomy który pracuje w sklepie z rowerami polecił mi bym zamiast oleju do roweru używała wosku. Nalozylam tak jak kazał itd. Dziś jednak jeździłam po ulewie. Wiec wiadomo. Rower mtb wiec liście i błoto. Ale nie dużo na samym napędzie. Większość na ramie. Mam w ogrodzie wąż wiec zmylam z niego te liście itd. Starałam się nie walić po napędzie ale wiadomo ze się nie da. I tutaj moje pytanie. Co z napędem? Znow odtluszczac ? Smarować znów? Czy zostawić do wyschnięcia? Jeśli temat już był to przepraszam ale szukałam i nie znalazłam podobnego pytania. Bo w większości postów są rowery całe brudne i juz suche. A mój miał tylko rame (w większości) i teraz nie wiem czy ta woda zmyla wosk. Dzięki za pomoc ! Pozdrawiam !

 

Skickat från min SM-N9005 via Tapatalk

Issabele

 

Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...