Skocz do zawartości

[pierwszy rower] NS BIkes 2016 Eccentric ALU 2 27.5" - opinie


Grzechotka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję panie ekspercie za naukę... tylko..... Takie rzeczy to ja wiem, ameryki mi tu nie odkryłeś i jestem tego samego zdania co ty, ale......

Tak to możemy sobie pogadać ze sobą. Nie ujmując nic koleżance zadawała dość podstawowe pytania więc dość podstawowo jej odpisywałem. Napisałem że to tak w skrócie mając na myśli że w dużym uproszczeniu. Mając na uwadze że kobieta jest troszkę inaczej zbudowana była spora szansa że rama będzie za duża a to by chyba z dwojga było gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale doradziłeś coś dokładnie odwrotnego ;)

Widzę że każdy wyczyta to co chce wyczytać.

 

 

Agresywna jazda = długi reach.

 

No mogłem pisać takim językiem tylko ile z tego było by zrozumiane.

 

 

, tyle że tu jeszcze wchodzą w grę damsko-męskie różnice proporcji. Mój przekrok: 77 cm. Jeśli masz dłuższe nogi (a tym samym krótszy tułów), wtedy faktycznie może być S-ka. 

:icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechotka żeby było jasne......

Absolutnie nie uważam Cię za tępą idiotkę, po prostu rozumiem że nie każdy od razu musi być znawcą tematu. Z Twoich pytań pozwoliłem sobie wywnioskować że ambitnie i z zapałem zgłębiasz dopiero tajniki rowerowego ABC ;) Jeśli zle Cię oceniłem przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

jeszcze raz chciałabym Wam podziękować za wsparcie w wyborze. Maszyna cudownie sprawdza się w terenie. Zarówno przy podjazdach, jak i ostrzejszych kamienistych zjazdach. Miękko, pewnie, a zwinnie - co tu dużo mówić: bomba.

 

I jest śliczny, nie tylko w mojej, rozkochanej tym w modelu, ocenie. W realu, po przykurzeniu na trasie, jest bardziej matowy, wręcz czarny, a złoty detal jest pobocznym dodatkiem.

 

A sam zakupiony rozmiar S został oceniony przeze mnie i przez specjalistów jako dobry wybór na moje damskie 170 cm.

 

Pozdrawiam raz jeszcze!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...