Skocz do zawartości

[Co wybrać] romet czy kands - dla amatora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Potrzebuje pomocy przy wyborze roweru. Jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o rowery, mój ostatni rower to ten z komunii i był to (pancerny) ;) romet kupiony w 1994 roku. Potrzebuje roweru na sporadyczne dojazdy do pracy (asfalt) i okazyjnych przejażdżek na drogach szutrowych. Tereny górzyste więc przydał by się rower w miare lekki ;)

Buszując w internecie znalazłem dwie propozycje które odpowiadają mi cenowo i z wyglądu ale nic poza tym. Może ktoś z forumowiczów wypowiedział by się nad moim wyborem. Byłbym wdzięczy za każdą sugestie, podpowiedź, komentarz ;)

Wybrałem sobie Rometa 2.0 M model 2016r cena 1319 zł i jako drugiego Kands Cross Line 1100 za 1139 zł. Może ktoś ma takie roweryi mógłby się podzielić informacją jak się je urzytkuje ?!

Nie znam sie na podzespołach - który będzie lepszy tj wytrzymalszy, bezproblemowa obsługa itp????

Którą markę możecie bardziej polecić  a może ktoś polecił by mi coś innego? Jestem otwarty! Budżet to około 1500 max.

Z góry dziekuje

pozdro dla wszystkich kolejarzy ;)

 

http://www.rowerynajtaniej.pl/pl/p/Rower-28-Cross-KANDS-Cross-Line-1100-brat-Maestro-bialy-2016-2016/610

 

http://www.sklep.romet.pl/rowery/trekkingcross/romet/kolekcja-rowerow-2016/orkan-2-0-m,21289.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź

mam złe doświadczenia z takimi zakupami niestety... wolałbym zakupić taki sprzęt w sklepie stacjonarny wtedy mogę liczyć na fachową doradę wiem co kupuję i ewentualny serwis mam zapewniony :)

a znając życie w sklepach stacjonarny o tej porze roku już takich okazji nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często sklepy też przeceniaja starsze roczniki. Ostatnio zamawiałem rometa przez internet. Przyszedł wyregulowany i jedynie musiałem przekręcić przednie koło i kierownicę. Serwis gwarancyjny może być realizowany w każdym punkcie rometa w kraju.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jakac93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...