Skocz do zawartości

[do 4000 zł] dojazdy do pracy i wojaże - fitness, cross.


bosykoniec

Rekomendowane odpowiedzi

Moje oczekiwania odnośnie roweru to w miarę wygodna pozycja, możliwość rozwijania dobrych prędkości, niska masa z uwagi na konieczność wnoszenia i wygodę. Rower użytkowany 80% asfalt, 20% kostka brukowa.

 

W celu ograniczenia masy skłaniam się do roweru typu treking albo fitness - nie jest mi potrzebny amortyzator, nie zależy mi również na hamulcach tarczowych. Moje osiągi życiowe to 182 cm i 92 kg - cel, zbicie wagi oraz ogólna frajda. Natrafiłem na ciekawą w mojej opinii ofertę, rower z 2014 roku
http://www.metrobikes.pl/pl/p/Specialized-Source-Comp-tytanowo-srebrny/24457.

 

Proszę o pomoc w decyzji o zakupie, obecnie jeżdżę na zużytym już mocno Crossroad5, rozmiar L. Co sądzicie o tym rowerze? Z góry bardzo dziękuję za każdy komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lżejszy rower zyskasz robiąc koła na zamówienie do tego, co masz. Koszt 1000-1500 w zależności od potrzeb. Do tego lżejsze opony.

 

Wymienić w napędzie, co zużyte i za ciężkie. Zejdziesz ze 2kg lub więcej zapewne. I z pewnością to poczujesz. Zamkniesz się w połowie budżetu.

 

Resztę możesz użyć, jako rozpałki do grilla, dać na biednych, przepić.

 

Ten z rower z linka nadal będzie ważył dużo i ma ciężkie koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...