Skocz do zawartości

[2017] Specialized


Jarek516

Rekomendowane odpowiedzi

Specialized testuje w Świeradowie i pokazuje nowości.

Stumpjumper HT znika, a w jego miejsce Epic HT. Malowania dosyć minimalistyczne, mnie się podobają ;)

W Stumpjumperach 29er możliwość wsadzenia 27.5+ do 3.0 szerokości.

 

http://www.mtb-news.de/news/2016/07/13/specialized-2017-produkthighlights-und-ultraleichtes-epic-hardtail/#Specialized_Stumpjumper_FSR?utm_source=facebook&utm_medium=share_photo&utm_campaign=social#fa-photo-2033130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie również mi pasuje, lubię rowery w czarnym macie   :)

Co do możliwości sprzętu to na moim aktualnym poziomie i tak bym nie wykorzystał w całości.

Szkoda, że ceny kosmiczne i przez parę lat sprzęt nie osiągalny...

Edytowane przez artfal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dolar po 4zł, wiec z cenami może być różnie. Na początku tego roku wszyscy podnieśli ceny o 20%. :verymad:

 

 

dla kogos kto kupuje rower za 18k czy 20k to roznicy zadnej nie robi,

predzej bedzie problem czy kupic najtanszy karbonowy spec ht czy najtanszy karbonowy exceed.

 

 

a wracajac do tematu to maja byc i epic ht i stumpjumper ht,

diabel tkwi w szczegolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra miała być tajemnica :D ale nie jest.

 

W Świeradowie odbył się Retail Event dla wąskiej grupy osób obsługujących sieć Speca w PL.

 

Miałem okazję uczestniczyć w testach i prezentacji w dniach 14-16.07.

 

Co nowego.

Roubaix/Rouby i Enduro. Zdjęć nie ma chyba nikt, a nawet na pewno nikt (a ja macałem :P) bo był to pokaz przedpremierowy. Będzie mała rewolucja. Ale o tym ani słowa!

 

Sporo sprzętu szosowego na RED eTape i MTB na Eagle. Fajna wyprawówka na Cr-mo Sequoia, mieszczuch na litych oponach i lakierze grubości ścianki alu rury, model Alibi.

 

Praktycznie wszystkie Cambery, Stumpy FSR i Enduro z kołem 29er mają BOOSTa i zamiennie do 29er przyjmą 27.5+.

 

Seria Turbo nieco się rozrosła.

 

Akcesoria, buty, kaski o cenach na teraz nic nie powiem ale jest wszystkiego więcej. Powrót butów Tahoe, do tego typowy casual.

Mega buty męskie S-Works w limitowanej wersji :D i różowym kolorze :D.

 

Mój faworyt na 2017 - Epic HT w alu na Rebie w cenie 6999zł.

 


a wracajac do tematu to maja byc i epic ht i stumpjumper ht,

diabel tkwi w szczegolach.

Nie, Stumpa HT nie będzie KONIEC, KROPKA !

 

Ceny w większości modeli w dół.

 

Aaaa z ciekawostek w modelu Crosstrail system BRAIN robi ...... Suntour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie ma chyba nikt, a nawet na pewno nikt (a ja macałem ) bo był to pokaz przedpremierow

 

....a tam nie ma :D Osobiście spotkałem akurat na singlach kilka świeżych sztuk, a do namiotu dało się wejśc na partyzanta.

 

Jak dla mnie sekwojka wygląda fajnie i FSR w nowym malowaniu. Sporo ludzi lasnowało się na mieście s-meleksami... tak jakby kogoś to obchodziło :]

 

45w8hfgrfk2e29eoi.jpg

 

9rutwe9gjfkd.jpg

 

wer08hrfj8vxkvc9.jpg

 

sg0int9ghkr0frel.jpg

 

g89b3ge2hw0fg9b7y.jpg

 

aef0ihsjg8f4k90rl.jpg

 

76563tdji8dhjc.jpg

 

0ew89frjgf049308.jpg

 

0ds9g849rkewld09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie takie teksty handlarzy "ciii tajemnica". Oni naprawdę sądzą że klienci to przedszkolaki i w tych czasach z wywalonymi jęzorami czekają aż weźmiecie od nich banknoty? Jakieś "tajemne" prezentacje dla dilerów. Haha co za kółko wzajemnej adoracji, śmiechu warte ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwią coraz bardziej te rowery, jakieś takie pokraczne, czekam niecierpliwie aż przyjdzie moda na bardziej klasyczne wzornictwo.

 

Jak czytam te wszystkie teksty, że węzeł suportu pogrubiony, więcej karbonu będzie sztywniej o 27% a tylne widełki cieńsze i będzie bardziej komfortowo o 13% to naprawdę śmiać mi się chcę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazcie mi w sieci nowe Roubaix jeżeli to była zwykła prezentacja. A tu bedzie rewolucja. Na bank bedzie sceptyczne podejscie jak i wśród osób które widziały zabawkę. Wszystko zmienia sie po testach.

 

A poza tym to chodziło głównie o przedstawienie zmian dla dealerów w warunkach handlowych i zapoznanie się z nowym osprzetem w "starych ramach". Dla nas dilerów zmiany są dosc znaczne.

 

Wojtas akurat w wypadku Speca tacy klienci są którzy czekają. Ale nie sa to przedszkolaki, nie odnoszę się w ten sposób. Speca nie kupuje sie z porównania osprzęt cena do konkurencji.

Erzurum ktory pokraczny i jak rozumiesz klasyczne wzornictwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mancini jesteś na miejscu, zapraszam obgadamy temat.

 

Wojtas rewolucja dla mnie w tym wypadku to element który z tego co się rozglądałem na taką skalę nie był stosowany, a mówiąc więcej nie był stosowany w ogóle. Na pierwszy rzut oka herezja, ale to działa.


Niestety więcej ani słowa.Ale zapraszamy na testy.

Lada chwila sprzęt powinien być u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...