Skocz do zawartości

[BUTY] które buty do 250 zł wybrać


szczawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na urlop planuję tygodniowy wypad w Sudety i po ostatniej 100km trasie stwierdziłem, że jednak trzeba zainwestować w odpowiednie obuwie.

 

Co do użykowania - bedzie to jazda głównie asfaltem ale każdy szlak szutrowy czy leśny prowadzący do celu będzie preferowany ponad asfalt. W trasie będę schodził z roweru (zdjęcia, szybkie zwiedzanie, zakupy) więc rozglądając się za butami zastanawiam się nad poniższymi:

 

https://www.centrumrowerowe.pl/buty-rowerowe/meskie/mtb/p,buty-spd-sh-m089-czarne-shimano,442743.html

 

http://www.decathlon.pl/buty-na-rower-mtb-mt34-id_8299758.html

 

Pytanie, które z nich są praktyczniejsze?

Chciałbym też by nie było problemu z przegrzewaniem się stepy - planowany czas czystej jazdy dziennie to łącznie ~8h (jeśli macie jakieś inne propozycje w podobnych kwotach z chęcią posłucham:) )

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

089 shimano

myślę że w tej kwocie niczego nie dostaniesz lepszego  sam je tylko przymierzałem, i siedzą na stopie naprawdę dobrze, trzymają piętę że hej.

Sam się do nich przymierzam i jak tylko fundusze będą wolne to w nie wbijam.

Choć powiem że na razie od 2 miesięcy uczę się jeździć w SPD i na początek kupiłem lidlowe bo były z przeceny za 50 i powiem szczerze że naprawdę radzą sobie one w jeździe rekreacyjnej i do nauki jazdy. co prawda szkoda mi było za nie dać 100 i wtedy je odstawiłem z koszyka wolałbym dołożyć 170 i od razu wziąć 089

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam m089 używam od ponad roku i są bardzo wygodne.

Z tymi butami a raczej klamrami do nich jest drobny problem... Jak uszkodzisz klamrę to nie kupisz* takiej w kolorze czarnym/szarym bo nie ma i nie będzie tak twierdzi shimano...

 

 

 

*W Polsce... W UK są dostępne ale wychodzi około 150zł z przesyłką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam m089 używam od ponad roku i są bardzo wygodne.

Z tymi butami a raczej klamrami do nich jest drobny problem... Jak uszkodzisz klamrę to nie kupisz* takiej w kolorze czarnym/szarym bo nie ma i nie będzie tak twierdzi shimano...

 

 

 

*W Polsce... W UK są dostępne ale wychodzi około 150zł z przesyłką..

A klamry w innym kolorze są dostępne w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...