Skocz do zawartości

[manetki 3x8] nowe manetki do 50zł


bbc

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ prawa manetka mojego syna uległa uszkodzeniu (nie wbija z 8 na 7) to myślę, że zwyczajnie trzeba wymienić manetki (sama prawa kosztuje ~26zł). No i tak sobie pomyślałem czy by nie zmienić od razu na SRAMa bo podobno lepsze.

 

SRAM MRX - allegro

SRAM 3.0

SL-RS47 Revoshift - tutaj wystarczy jak kupię tylko prawą

 

Które będą najlepszym wyborem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MRX, proste, tanie, niezawodne, wynika to z prostej jak budowa cepa konstrukcji, i kompatybilne z shimano, wywal te revosh*ty jak je masz i wsadź MRX.

 

Dzięki za odpowiedź. W takim razie MRX. Tylko które? Bo te SRAM 3.0 też są opisane jako MRX. Różnią się czymś czy wybrać poprostu te ładniejsze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Różnią się ciągiem linki. Do 3.0 musisz mieć przerzutkę Sram. Inna sprawa, że to co masz pod linkiem do 3.0, to MRX Comp.

No właśnie na tych przerzutkach jest napis "SRAM 3.0 comp" natomiast w opisie jest "kompatybilne z Shimano". No i właśnie stąd pytanie - te z allegro czy ze sklepu? Nie są to te same manetki (bo wyglądają inaczej) ale obie są MRX czyli powinny pasować do przerzutki. Które wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to chyba czas na podsumowanie. Dopytalem w sklepie i zdjecie bylo pomylone, takze manetki dzialaja z shimano (mrx). Zakupilem, zamontowalem i mlody jezdzi (bo to dla syna bylo). Ten microindeks to w sumie fajna sprawa, choc syn jeszcze do konca nie ogarnia po co to. Ale ma 8 lat wiec szybko zalapie (jak to dzieci). Manetki maja przejechane juz ponad 100km po Borach Tucholskich i moge powiedziec, za sa zauwazalnie bardziej precyzyjne w porownaniu ze starymi revoshift.

Dziekuje wszystkim za rady i pomoc.

 

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...