Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@rooted.manatee: w OnJorBajku nic się nie ostało, ale czasem coś wypływa na ibaju, nawet nówkocewkosklepowego. Który dokładnie model Cię interesi? Jeśli Decade SS to szanse marniutkie, sam się ociągałem z zakupem a jak już się zdecydowałem to polowałem kilka miechów na takowy aż w końcu z drugiej łapki się trafił... EDit: Genesis Day One 10 2016 Single Speed Bike - Bike Shop London | Bike Shop in Kensington, West London W10 | HUB Custom Bikes in London
 

 

Dzięki @kazafaza za sprawdzenie. Decade SS mnie akurat nie interesuje. Ten On One za to tak. Już pisałem do nich o potwierdzenie dostępności i ew. zniżce, ale od tygodnia cisza z ich strony. Jeszcze się rozglądam za czymś ciekawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Compulsive shopping season is officially on  :icon_mrgreen:

 

Poniżej mój Sztrucel po dzisiejszej wizycie w depocie Parcel Force i PX

 

38162186731_8c2dda3d27_b.jpg

 

Zaraz poodpowiadam tym co się zgłosili.

 

Myślę, że zakupy można zbierać do blakfrajdeja, czyli weekendu 24.11. No może do cybermondeja, który będzie zaraz po blakfrajdejowym łykendzie...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie temat na takie pytania, ale spróbuję, z racji iż tu zakupowicze a PX'a. Jak te zimowe wdzianka (i nie tylko zimowe) się sprawdzają? Chodzi mi głównie o gatki jakieś, a przede wszystkim o jakość wkładek i trwałość. Długie i krótkie gacie chętnie bym zanabył. Wdzięczny będę za informacje wszelakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem  :sweat: 
Używam ich rękawiczek, czapek, baselayerów, itp.
Te jeśli chodzi o jakość/cena nie mają zbytnio konkurencji

 

Widziałem na żywo jedną wkładkę Planety czy tam Carnaca.

Co prawda nie topowa, ale było szału.

Także jak już brać to tylko te topowe wkładki a i tym może sporo brakować do np. drPads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Niech wypowiedzą się mniej rozpieszczeni przez życie :)

 

Po przejściu na Assos'y żadne gacie już nie bawią tak jak kiedyś  :icon_cool:

 

Jak dla mnie, osobiscie, wkładki PX były bardzo przyjemne, jednakowoż krój ichnich gaciochów, przynajmniej dla mnie pozostawiał wiele do życzenia. Nie dogadywaliśmy się specjalnie, a szkoda, bo raz że cena a dwa, że dobre wkładki.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już offtopimy o gaciach to ja bardzo lubię żelowe wkładki z Decathlonu (serie 520 i Aerofit), kupując zawsze z przecena krótkie spodenki (poza wkładkami same spodenki też naprawdę dobrej jakości) mam za 130, długie (niestety z membraną tylko powyżej kolan) za 160, wziąłem do tego jeszcze Rogelli bez wkładki z membraną na całej długości, bo bez na mrozie to zabójstwo stawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kask Carnac Croix Road. Kask jak kask (nigdy nie miałem drogich kasków, więc nie odniosę się do nich w żaden sposóB). Do głowy pasuje, jechałem w nim 6 dni pod rząd po kilka, kilkanaście godzin, nie miałem nigdy ochoty go zdjąć. Nie uwiera, przewiewny. Sprzączka od regulacji długości paska nie trzyma i co jakiś czas trzeba poprawiać - rozwiązaniem jest dobranie długości i przeszycie tego paska. Testów zderzeniowych nie przeprowadzałem i mam nadzieję, że nie będę miał okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Posiadam 3 kaski Carnac, On-One/PX.

 

Carnac Endurohttps://www.planetx.co.uk/i/q/HECAEND/carnac-enduro-mtb-helmet

 

Kawał kasku, ale za to najlepiej z tych co miałe chroni potylicę. Sprawia naprawdę solidne, ędurowe wrażenie. Rolka trzyma, paski trzymają, sprzączki trzymają. Jeden z lepszych zakupów jakie trafiłem. na pewno leży lepiej i budzi większe zaufanie niż Fox Flux

 

Carnac Aura. https://www.planetx.co.uk/i/q/HECAAURA/carnac-aura-road-helmet

 

Pierwszy szosowy kask w którym nie czuję się jak bym próbował wepchnąć głowe do słoika. Paski, rolka i klamerki tak jak w enduro. Bez zarzutu. Bardzo fajnie obejmuje głowę.

 

On-One Enduro https://www.on-one.co.uk/i/q/HEOOEND/on-one-enduro-mtb-helmet

Mam pierwszą wersję tego beretu. Nieco przaśnie wykonany, te nowsze są o wiele lepiej wykończone, rolka, paski i klamerka sprawiają wrażenie strasznie tanich ale działają bez zarzutu. W nowszych modelach nie ma już tego wrażenia taniochy. Kupiłem go trochę napałę, ale okazał się być bardzo dobrze dopasowany i ponownie wzbudzający zaufanie i pewność. Mniejszy i nieco skromniejszy z tyłu niż Carnac ale i tak lepiej i głębiej siedzacy na dyni niż Flux

 

Bardzo jestem zadowolony, że skorupa tych beretów pasuje na moją bezkształtną dynie :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Sugeruję Juin Tech R1 za 125 łabądziów za przód z tyłem i tarczami.

 

Mają lepszą prasę niż Hy-Rd a konstrukcja taka sama...

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Juin-Tech-R1-Hydraulic-Cable-Pull-Disc-Brake-Set-Red-160mm-vs-TRP/263205829814?hash=item3d484a3cb6:g:N5gAAOSwhMFZued3

 

Szacunek...

I.

 


PS

 

Jest ciśnienie na wypchnięcie jednego pudła zbiorczego ASAP, czy jak najszybciej.

 

Jeśli któryś ze Śpiacych Królewiczów jest starsznie potrzeboski to proszę się zgłosić, jakoże wysyłka mogłaby wyjść nawet w poniedziałek czy wtorek...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sugeruję Juin Tech R1 za 125 łabądziów za przód z tyłem i tarczami.

 

A na jakich to klockach chodzi ? wbilem w googla i wywala cos o shimano R010S ?  podejdzie tam cos dostepnego w PL ?


Czy to nie aby shimkowy A01S tam siedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Black friday się zbliża - warto czekać czy raczej nie będzie fajerwerków u PX?

Warto czekać, w przeciągu ostatnich kilku dni ceny nieco podskoczyły, bo obserwuję w miarę regularnie. Pewności że spadną nie ma ale wydaje mi się że powinny. Także jak nie polujesz na coś w konkretnym rozmiarze i będącego na wyczerpaniu myślę że będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

a takie coś Panie Ivanie?

 

 

Są fajniejsze lub bardziej podniecające sposoby na luzowanie sobie plomb w szczęce. A już na pewno tańsze.

 

80 funiaczy za kawał alusa? No comment mate     :down:

 

 

 

A na jakich to klockach chodzi ?

 

Najzwyklejsze od starych XT. Powszechne jak świerzb na bezdomnym kundlu ;)

 

Ceny na PX/O-O żyją własnym życiem. Moze będzie taniej, a moze nie będzie. Tego to oni sami najprawdopodobniej nie wiedzą :D

 

Przypominam tylko, że nie trzeba się ograniczać do PX/O-O zaledwie...

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Paczka numer 1 wychodzi jutro.

 

Przechwytywaczem jest użyszkodnik MikeSkywalker.

 

2 Śpiacych Królewiczów - Psobol i Jaca911 prosze o się z nim skońtaktowanie w celu uzgodnienia podziału kosztów, odbiorów i wysyłek po Polszcze.

 

Jak pojawi sie tracking oczywiście zapodam.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...