Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Kłaniam,   Kolejne pudło poskładane, wyjdzie we środę/czwartek.   Przechwytywaczem jest rafalek940   Śpiący Królewicze w środku to:   moorzyn, Roballinho, cinol123 i Ulepekin.   Koszt szmugla UK-PL 87.50PLN, czyli 17.50PLN od głowy.   Całość rozliczana z Przechwytywaczem.   Proszę napadać Przechwytywacza w celu dogadania przejecia/wysyłki w Polszcze.   Szacunek... I.
 

 

Kłaniam,

 

W związku z faktem iż kolega cinol123 nie zapodał swojego adresu redystrybucyjnego w jego miejsce w paczce wskakuje Rysz.

 

Tymbardziej luz, że on z Kato jest także pewnie zgłosi się do Ciebie osobiście rafalek940 

Ale jego adres i tak dodam do opakowki, tak na wszelki...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tau271182:
chodzi Ci o następne-następne (1.), czy kiedy wyjdzie druga paczka z ostatniego zamówienia, które zostało podzielone na pół (2.)?

 

Ad. 1: Nie wiem. Ivan sie wypowie.

 

Ad. 2: Paczka pewnie wyjdzie na początku przyszłego tygodnia.

Jak masz coś już upatrzone, to IMHO lepiej żebyś się jeszcze do tej paczuchy dorzucił, żeby Ivan miał chwilę odsapu od przemytów.

Ja tam parę dni jeszcze mogę poczekać, nie wiem jak inni współtowarzysze przemytu.

Edytowane przez vucalur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

 

 

Moja redystrybucja zakończona. Paczki są już w drodze do blachomatów. 
 

 

Brawo ten Pan  :thumbsup:

 

 

Jak ktoś jeszcze bardzo potrzeboski to do soboty można finalnie zamówić, ale streszczać się proszę. Wtedy zamykam ostatecznie zamówienie i paczkę.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dopsz...

 

Paczek poskładany, detale.

 

Koszt całkowity 87.56PLN

 

Przechwytywacz vucalur zgodnie z deklaracja własną pokrywa 31.26PLN z tego.

 

Śpiący królewicze w środku to: mp3playerfan, Tomek21001, grabek, cinol123 i MikeSkywalker. Co wychodzi po 11.26PLN od głowy dla tychże.

 

Całość kosztów do rozliczenia z Przechwytywaczem.

 

Proszę Śpiacych Królewiczów o skontaktowanie się z Przechwytywaczem w celu uzgodnienia odbioru/przesyłki i zapłaty kosztów przemytu UK-PL i PL-PL.

 

Uwaga. Cinol, Twoje rolki są w jednym pudełeczku z lampką Majka. Ten niewątpliwie zgłosi się do Ciebie aby dogadać co-zacz.

 

DPD ma przechwycić pudło we wtorek, jak pojawi się śledzenie opublikuję tutaj.

 

Szacunek...

I.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...