Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Przepraszam Wszystkich Ściśnieniowanych i Wyczekujacych, ale nie dam rady wysłać klamotów w tym tygodniu.

 

Mam zawał w pracy i na dodatek jeszcze czeka mnie kiblowanie w sobotę w tyrce, takze zapakuję dopiero w niedzielę i całość wyjdzie we wtorek 11-tego.

 

Także jest szansa, ze przed Wielkanocą przemknie nad Kanałem i Jewropą, ale rac\ej nie spodziewałbym się Zajączka-Redystrybutora.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Tym razem przemyt dzięki uprzejmości połączonych sił Kartonów IKEA i ParcelForce/GLS.

 

33117488044_a58c15eedb_c.jpg

Jak widać zapaczkowane, oadresowane, jutro dostanie się w łapska kuriera..

 

Detale, detale...

 

Zajączkiem-Przechwytywaczem jest vucalur.

 

W środku oprócz jego fantów nastepujacy Śpiacy Królewicze:

 

supergrzechu + Ishi

Grizzli

michma

bartekm76

 

Koszt przerzutu UK-PL zamknął się w kwocie. 91.62PLN.

 

Czyli po 15.27PLN od czaszki.

 

Jednakowoż, supergrzechu miał nadpłacony kredycik w funcikach i jego dola to 41 groszy polskich :)

 

Kwoty te Zajaczek-Przechwytywaczek doda do kosztów przerzutu PL-PL, pełne rozliczenie z nim właśnie.

 

Proszę Śpiacych Królewiczów aby skońtaktowali się z vucalurem.

 

Pleasure to do business with you Gents.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach, już usunąłem treść mojego posta, bo przejrzałem stare trackingi w temacie i żadna paczka nie miała wpisów w Niemczech, także myślalem że nikt nie będzie wiedział (Pytałem, czy jest szansa na paczkę dzisiaj, bo po trackingu widać, że paczka zakoczowała na dobre w Niemczech - dopiero wczoraj wieczorem opuściła krainę bratwurstu i biera).

 

Dzięki za słowa otuchy @akkwlsk  ;)

 

Z drugiej strony, "nieaktualne" to nie "fałszywe". Jak wczoraj wieczorem wyjechała z Niemiec, to chyba na dzisiaj nie ma szans.

@Ivan: Spoko, jednak do końca tyg. zostanę pod adresem dostawy.

Edytowane przez vucalur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś kusiły Duremy Evo z Planet X, to mi przysłali zwykłe Performance. Evo nie mają w ogóle w magazynie. Sprawdzenie tego zajęło im prawie trzy tygodnie, ruszyło się po nieco impertynenckim mejlu.

 

 

Chodzi o to: http://www.planetx.co.uk/i/q/TYSCMDT/schwalbe-marathon-dureme-evo-wired-tyre - mimo braku towar, wciąż ma status Lots in stock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ogromne Dzięki dla Ivana za ogarnięcie.
 

Paczka wczoraj przszła, cześć już w drodze do Reszty, część od wczoraj czeka na kuriera.

 

 

Japierdziu... Nigdy wiecej PF/GLS  :verymad:
 
Takiej chucpy to jeszcze chyba nie doświadczyłem...

Czy ja wiem. Święta były. Odliczając dni wolne, to tylko trochę się poślizgnęli.
Nie wiem czy gdzieś indziej da się wysłać za cenę zbliżoną do £18, wliczając ubezpieczenie.

Z ciekawości wklepałem gabaryty paczki do parcel2go.com i wyszło najtaniej DPD £30.71 z ubezpieczeniem na £250, £18.71 bez.
Kiedyś jeszcze na p2g.com wychodziło nieco taniej Inpostem, ale teraz go wycofali dla kierunku UK→Polska (przez Brexit?).
 
 

Dogrywka na razie na 4 chętnych...

 

kiedy planowana wysyłka?

Edytowane przez vucalur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię takich sklepów.
Zniżki to random po przedziale (-40%, -80%) i jak kupisz akurat po -40% to masz uczucie, że się dałeś wydymać.
Pewnie cena 100% (czyli -0%) nigdy nie jest używana.

Fajnie, że i tak mają tanio, ale wolałbym stałe ceny, zamiast robienia ludziom wody z mózgu.

Cóż, marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...