Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W aktualnym zamówieniu do limitu 135 funtów brakuje jeszcze ok. 45. Jak ktoś jeszcze chce skorzystać, to proszę do mnie PW. Lepiej rozłoży nam się koszt przesyłki

W czwartek 11.11 powiedzmy do 18 zamykamy i zamawiamy. Rozsyłka po Polsce paczkomatami lub odbiór osobisty w stolicy i okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie to tak, a nuż ktoś potrzebuje jakąś drobnostkę (a ceny mają naprawdę dobre) i może dorzucić się do tej kwoty (fakt, może słowo podział niefortunnie użyte) a z krajową paczką wyjdzie go powiedzmy dwie dyszki za transport. A ceny na niektóre części czy akcesoria są naprawdę dobre. 

No i, wiadomo - odbiór w Rzeszowie czy Krakowie to zawsze okazja do zmniejszenia śladu węglowego! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedz co w tym sklepie jest warte przejrzenia? 

 

Zawsze sprawdzam czy nie ma Surly adapter washers 6mm:

https://www.bike24.com/p2268855.html

albo

https://www.bike-components.de/en/Surly/Rear-Axle-Adapter-p57744/

ale akurat tego nie ma w R2.    Także niestety z  innego sklepu mam ssanie na drobiazg.  Żle wspominam paczkę z Niemiec DHL, po polskiej stronie znika śledzenie, dwa polskie DHL przerzucają na siebie niemiecki numer i paczka jest zaginiona z tydzień. Możliwe, że dostaję tak naprawdę drugą paczkę ze sklepu po zgłoszeniu że zaginęła,  albo cofnięciu jej nazad, teraz już nie pamiętam....

Edytowane przez itr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, itr napisał:

Zawsze, jeśli potem jest pretekst, żeby spotkać się  oko w oko z Mike!!! I ślad węglowy mniejszy! Raz w takich okolicznościach dostałem stalowy łyżkowidelec i to wcale nie w oko :D

Jeśli chodzi o ślad węglowy to jest wręcz odwrotnie. Moja przesyłka zamiast z Drezna do Wrocławia (350km) , będzie śmigać do Rzeszowa i z powrotem czyli 1200km.

:)

Edytowane przez Grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiąc się w ślad węglowy to może zrobić trasę Drezno-Wrocław, a nieco pomniejszona Wrocław-Rzeszów. Ale, chyba nie o to chodzi.

Są rzeczy nieosiągalne w Polsce, jak Salsa Cromoto czy wspomniane podkładki Surly, więc jak komuś jest po drodze się podczepić z jakimiś klamotami zawsze może kupić coś wyraźnie tańszego czy też nieosiągalnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na planecie do jutra w dobrej cenie jest Geoff. Ktoś chce się dołączyć do zamówienia, żeby zmniejszyć koszt wysyłki?

Mogę zorganizować transakcję, ale tylko dla chętnych na tę kierę. Do mieszanego zamówienia nie mam sił i czasu. 

https://www.planetx.co.uk/i/q/HBOOGBV2/on-one-geoff-handlebar

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładać się do zamówienia. Limit 5-ciu kierownic na zamówienie już wyczerpany. Brakuje nam 43 funtów jeszcze. Jako, że na ten moment mam najwięcej w koszyku to mogę ogarnąć zamówienie. Czekam do 22:00 !!!

link:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VhAkCSE_jGo7nJKhspfW0Wc09E1IIcMG0IsDbthX8Ew/edit?usp=sharing

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można więcej niż 5 sztuk zamówić na osobę. Odstąpię ci jedną.

 

Zrzut ekranu 2022-03-27 144419.jpg

 

Im bliżej 135 funtów tym cena będzie niższa z uwagi na niższe koszty wysyłki. Pamiętajcie, że trzeba będzie jeszcze logistykę wewnątrz Polski doliczyć:

image.png.ec034d4030813dca1f80024ef680c53b.png

Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...