Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałby ktoś coś z Wiggla za £30* z darmową dostawą do Polski ?
Dostałem w ramach wymiany gwarancyjnej bony zamiast zwrotu Elżbiet i muszę wydać <_<

Wysyłka UK→Polska za darmo (w mojej paczce z Wysp). Chętny/a musiał(a)by jedynie pokryć sobie wysyłkę ode mnie (11zł paczkomat/poczta), lub odbiór Kraków.

 

*dokładnie £29.99, oczywiście na tyle jest bon, można wziąć coś droższego.
W kwestiach płatności, to mogę wsio pozałatwiać (używam Walutomatu, więc kurs wymiany najlepszy).

Edytowane przez vucalur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możliwe, że też będę kupował frameset z Planety.
Może cały rower jeśli będzie dużo korzystniej.

A masz jakieś przecieki, że będą jakieś wielkie jakiekolwiek przeceny w stos. do obecnych cen?
No chyba, że to ma się odbyć na zasadzie: "Panie Fajvokloku, mamy tutaj zamówienie na 4 ramsety, dawaj Pan -20% rabaciku, albo pierzchamy do konkurencji" : ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś błędnie działający skrypt na stronie sklepu, pisałem do nich kiedyś w tej sprawie - dorzucenie paru klamotów do pudełka z rowerem powodowało zwiększenie kosztów wysyłki. Według mnie paczka o gabarytach i wadze roweru (czyli np kilka ram) powinna wyjść podobnie jak rower - czyli <50 funtów. Na pewno w przypadku takich anomalii kosztów wysyłki kontaktowałbym się z nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny przypadek jak chciałem zamówić rower i do niego zamienić parę szpejów na te, których w konfiguratorze nie było dostępnych (kierownica i opony). Zamówiłem sam rower (bo promocja się kończyła więc nie mogłem czekać na odp) i napisałem od razu maila, czy można dołożyć, a ja dopłacę, że najlepiej jakby od razu przy składaniu założyli te dodatki. Odpisali że zmienili zamówienie (podmienili opony i kierownicę) i nie wzięli za to ani jednego funta więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak logistycznie to rozwiązujemy?
Każdy kupuje ze swojego konta, płacąc PayPalem a potem piszemy do nich żeby połączyli paczki i zrobili częściowy refund za shipa?

Mam nadzieję, że te promocje się pojawią.
Na AliExpressie już trąbią że za 3 dni będą promo, na PX niektóre rowery już przecenili a o ramach cichosza.
Nie chcę być złym prorokiem, ale liczę się z tym, że promocje ram nie obejmą, albo przynajmniej obejmą tylko niektóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vucalur napisał:

Każdy kupuje ze swojego konta, płacąc PayPalem a potem piszemy do nich żeby połączyli paczki i zrobili częściowy refund za shipa?

Na to na pewno nie pójdą :) Zamówienie zawsze składała jedna osoba i ona dzieliła potem koszt wysyłki pomiędzy kupujących i z nim się rozliczała za wszystko. 

6 godzin temu, vucalur napisał:

Mam nadzieję, że te promocje się pojawią.

Mój rower podrożał właśnie o 100 funtów. Więc pewnie cena wróci do standardowej, a w takim wypadku mogę czekać z zakupem nawet do wiosny :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prz Dzięki!
Śledzisz czy często tam się zmienia dostępność asortymentu, tj. rzucają coś nowego? Czy może nie ma czekać i jak jest coś w miarę pasującego, to brać ?

Z czarnego piątku nici. Jest parę przecen, ale na całe rowery, nie na ramy. Przynajmniej z szos.
Z ciekawostek Planet X Pro Carbon Evo na R8000 i R7000 za odpowiednio £1.2k i £1k do 26.11. Są jeszcze wersje na SRAMie.
Jak ktoś szuka całego roweru, to można rozważyć.

Edytowane przez vucalur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cyber Mondaya też nici. :(

Do rzeczy:
 

W dniu 24.11.2018 o 15:12, MikeSkywalker napisał:

Trzeba brać póki jest

Empirycznie potwierdzone. Noż sh*te no…
Akurat w tym tygodniu planowałem na spokojnie przeliczyć geometrie a tymczasem obie RT-80 przecenione stówkę £abędzi wykupione.
Te ramy aero co się ostały ni jak nie pasują pod moje nietypowe, przygarbione gabaryty.

Obserwuję, jakby coś pasującego rzucili, to napiszę i możemy robić wspólnego szipa z PX.

Jeszcze pomyślę nad dostępnym teraz-już: https://www.planetx.co.uk/i/q/FRHOLSP/holdsworth-super-professional-carbon-road-frameset
ale wstępnie jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...