Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

Najpierw mała korekta. Paczki leca ParcelForce/GLS. Nie mam pojęcia skad mi się to DPD wzięło :huh:

Enyłej...

Tracking do Adamosa https://przesylarka.pl/zlokalizuj/2500620

Tracking do Majkiego https://przesylarka.pl/zlokalizuj/2500613

Oby dojszło jak najpędzej :)

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Serwus!

Cargo przechwycone, a klamoty już w dalszej drodze do Was. Niestety, Poczta Polska już nie oferuje przesyłki Kurier48h (jest tylko drogi Pocztex24h), więc wszystko leci do Was Paczką+. Pani w okienku powiedziała, że zależy od oddziału poczty w danym mieście, ale też wszystko powinno dojść do Was w przeciągu 48h.

I tak:
- @akkwlsk do zwrotu: 14,50 PLN + Ivanowe 22,50 PLN = 37 PLN, numer śledzenia przesyłki: 00859007735062136615
- @Janusz159 do zwrotu: 14,50 PLN + Ivanowe 22,50 PLN = 37 PLN, numer śledzenia przesyłki: 00859007735062136608
- @Jarajek do zwrotu: 16,50 PLN + Ivanowe 22,50 PLN = 39 PLN, numer śledzenia przesyłki: 00859007735062136622.

Dane do przelewu zostawiam Wam na PW. Proszę o ich sprawne uregulowanie, za co z góry dziękuję. :)

Dajcie znać jak już odbierzecie klamoty. Ciekaw jestem, na ile ta usługa Paczka+ sprawna przesyłkowo.

Pzdr,
a. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja również dziękuję za szybkie i sprawne wpłaty.
No i oczywiści Wielka Pjona dla @IvanMTB

@Jarajek - nie wiem jak jak to jest z tym Kurier48, przekazuję tylko, co mi powiedziała Pani Z Okienka, choć może faktycznie trzeba to zweryfikować, bo mnie ta informacja też lekko zaskoczyła.
@Janusz159 - czy to prawda, że na Twojej ulicy "nie ma nieparzystych numerów", czy to tylko kurier-nieogar, który dziś do mnie dzwonił z taką rewelacją? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
6 minut temu, Janusz159 napisał:

A tak tak cos tak marudził ze jakaś ostra wymiana zdań była

Oj tam zaraz "ostra"...

 

 

8 minut temu, Janusz159 napisał:

Dziwne to trochę ale z tego co się zorientowałem to rzeczywiście nie ma... 

Naprawdę dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że mieszkasz pod numerem "3"... :D

Nic to, najważniejsze, że dotarło.

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, to duża rama. Przy moich 180cm wziąłem M-kę ale dopiero za kilka dni złożę to pomierzę. 

Powiem tak - z wysyłką do PL wychodzi 155 eżbiet, niewiele więcej niż niedawna cena framesetu. I raczej nie ma w tej cenie konkurencji. 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...