Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie czekamy na podjęcie paczki przez kuriera, zielonego pojęcia nie mam ile może to trwać i ile zajmie paczce transport do Polski. 

Jak tylko pojawi się jakiś tracking niezwłocznie podeślę. 

W kwestii transparentności kosztów przesyłki - jest nas w pudle czterech ludzików.

Przesyłka wyszła 16,99elżbiet, kurs Paypala za jedną to 4.98zł. Jeśli ktoś byłby ciekaw to w tej cenie wysyłają osiem opon, cztery siodełka, kask i jakieś pierdółki :D 

Także doliczę szanownym kolegom po 20zł do kosztu transportu krajowego a resztę wezmę na siebie, w sumie i tak miałem najwięcej klamotów. Szczegóły na PW jak przejmę pudło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję maila:

Cytat

The tracking number for your order is . Use this number to track your delivery at http://www.dhl.co.uk/en.html/

Także tyle wiemy. Ale do tygodnia myślę że paka wyląduje u mnie. 

EDIT: Jest numer w SMS: 2714423272

Edytowane przez MikeSkywalker
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 przytuliłbym  dwa koszyki na bidon ;-) Jak cos tam szykujecie to bym  dołączył, jesli koszt przesyłki nie przekroczy znacznie kosztu zamawianego towaru  (4 Funy za 2szt) ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zaznaczam, że moje zamówienie wyjdzie z PX (ze względu na czas oczekiwania na ramę) dopiero w połowie marca, jeśli odpowiadałoby Wam zamówienie do poniedziałku, ale dostawa po miesiącu to możemy to razem ogarnąć, ale jeśli zależy Wam na czasie to organizujcie się sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Janusz159 napisał:

Przy okazji, polecacie jakieś długie portki z szelkami z planety?

https://www.planetx.co.uk/i/q/CLPXCMBS/planet-x-clubman-bib-shorts naprawdę niezła wkładka, tylko rozmiarówka nieco dziwna - ale w tej cenie można wziąć dwa rozmiary i któryś powinien podejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie pytania to nie znam odpowiedzi, możesz napisać do ich suportu i może będą wiedzieć, albo ktoś w dziale amortyzatorów tu na forum.

Dobra, to spinając wszystko w całość: jutro robię zamówienie roweru, z datą realizacji na stronie 14 marca (czyli nawet jak zamówienie pójdzie jutro to wysyłka z UK dopiero za miesiąc). Kto chciałby w nim uczestniczyć, proszę o info na priv (link do konkretnych przedmiotów do kupienia), wtedy odeślę dane do rozliczenia i wysyłką podzielimy się sprawiedliwie (jakieś drobiazgi powiedzmy 2 funty osoba, amor więcej, mój rower najwięcej ;) ). Chyba że kolega Ivan powróci do nas i będzie skory do pośrednictwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, popio napisał:

mam pytanie czy ten RS z planety będzie miał możliwość zmiany skoku na 110-120mm

Przegrzebałbym internety/forum ale z informacji na stronie RSa wynika że zmienić się da dodając podkładki, tyle że modelu 140mm nie widać w serwisówce. 

https://www.sram.com/rockshox/products/recon-rl#specs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎19‎.‎02‎.‎2018 o 00:25, MikeSkywalker napisał:

Przegrzebałbym internety/forum ale z informacji na stronie RSa wynika że zmienić się da dodając podkładki, tyle że modelu 140mm nie widać w serwisówce.

no włąsnie tez mnie to zastanawia , bo największy skok dla tego recona to 130mm(dla kola 29) o co tu chodzi ? matrix? 

lecz jak się da zrobić to podkładkami to będę zmuszony się skusic na widła

W dniu ‎19‎.‎02‎.‎2018 o 00:25, MikeSkywalker napisał:

modelu 140mm nie widać w serwisówce

Mike co to oznacza bo slabo się orientuje

Edytowane przez popio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...