Skocz do zawartości

[wycena] Batavus Champion po remoncie- Ile zapłacić aby nie przepłacić?


Kornel92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem zainteresowany kupnem roweru Batavus Champion i chciałbym prosić o pomoc w wycenie. Właściciel wystawił go za 850zł. Przez telefon udało mi 

się wytargować 150zł w dół. Czy jest wart swojej ceny i jeżeli nie to za jaką kwotę można by było go zakupić? Zamieszczam link do zdjęć i opis wymienionych części. Za pomoc i rady z góry serdecznie dziękuję.

 

Galeria Foto 

 

Witam mam na sprzedaż Rower Szosowy Batavus Champion , który wystąpił w wyścigu w 1983 jako rower zapasowy. Od tego roku Rower został gruntownie wyremontowany pod moje własne oczekiwania myślałem ze rama jest pod mój wzrost ale okazało sie po złożeniu roweru ze jest dla mnie za duża dlatego muszę sie przesiąść na mniejszy, odrazu mówię nie interesuje mnie zamiana ponieważ kupiłem już drugi z mniejszą rama i aktualnie jest w trakcie odbudowy.
Nie pali mi sie z sprzedażą więc na głupie oferty nie odpowiadam interesuje mnie tylko gotówka zapraszam każdego do oględzin ale zaznaczam ze nie lubię tracić czasu. Mogę wysyłać Kurierem rower na mój koszt po wcześniejszej wpłacie na konto za rower, nie wysyłam za pobraniem!!!. Rower nie był malowany od nowości ponieważ straciłby swój pierwotny wygląd rama nie byłą Spawana od nowości a tym bardziej rama nie jest przerdzewiała krzywa i pogniła. Rower przechowywany jest w domu. Przechodząc do końca tematu co zmieniłem na nowe to poniżej pod całym opisem jest link do zdjęć których nie mogę tutaj zamieścić zapraszam do oglądania. Rower jest na osprzęcie kultowego Sachs Huret ( Przerzutki Komplet) i Hamulce Weimann ( Komplet) Proszę nie zwracać uwagi na siodełko które jest lekkko otarte bo za bardzo nie rzuca się w oczy a zaraz jest Oryginalne Batavusa które jest ciężkie do zdobycia.

Wymiary Ramy: 
-Od suportu do pod siodła 58cm
-Od Kierownicy do Siodła 56 cm
-Od Widelca do suportu 58 cm

Koła 28 Cali.

Co zmieniłem więc

-Opony Michelin Dynamic Sport Komplet Nowe

-Dętki Michelin Komplet Nowe

-Szprychy Shimano Nowe (Wszystkie Nowo Zaplecione Koła)

-Obręcze Weimann Komplet

-Klocku Hamulcowe Shimano Ultegra 600 ze względu na cichą prace. Nowe Komplet

-Linki i Pancerze Shimano Nowe (Przerzutki i Hamulce) Komplet

- suport Sram Nowy

-Łańcuch Sram Nowy

-Kaseta na 7 biegów Shimano HG-41 Nowa

- Owijki Produkcji Giant - Nowe

-Piasta Przód i tył Shimano 105 na 36 szprych. Nowe

-Szybko Zamykacze Shimano Nowe

- Zmienione łożyska w widelcu na maszynowe.

 

 

Edytowane przez Kornel92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...