Skocz do zawartości

[cross] Rower do 1500


Rekomendowane odpowiedzi

1. nic co ma 21 przełożeń ...

2. dziesiątki takich tematów już na forum są - tylko czytać ... crossowy lub trekking (o ile wolisz mniej pochyloną pozycję) -  a może wręcz urban ?

3. bez podania wzrostu / wagi / długości nogi wszelkie dodatkowe porady są bezsensowne ...

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nic co ma 21 przełożeń ...

2. dziesiątki takich tematów już na forum są - tylko czytać ... crossowy lub trekking (o ile wolisz mniej pochyloną pozycję) -  a może wręcz urban ?

3. bez podania wzrostu / wagi / długości nogi wszelkie dodatkowe porady są bezsensowne ...

Mój sympatyczny przyjacielu, poszukuję roweru crossowego, dla faceta 184 cm wzrostu i około 84kg wagi.

ad2. Dziękuję ci, że mi to powiedziałeś.

 

Postaram się ująć precyzyjnie:

Szukam roweru crossowego który będę mógł zakupić w cenie około 1500 zł. Prosiłbym o wskazanie mi dobrych marek, polecenie konkretnego modelu, zasugerowanie czego szukać, a czego unikać w rowerach tej klasy. 

Będę wdzięczny za krótkie i rzeczowe wypowiedzi.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przeuroczy przyjacielu - nie wstydź się długości ( nogi :) )   - bo jak mniemam z elokwentnej wypowiedzi, czytasz ze zrozumieniem  :)

 

Choć wygląda na to że 19" będzie ok - nie można wszak od razu wykluczać 21" ( o ile jesteś osobnikiem długokończynnym  i nie preferujesz pozycji kanapowowyprostowanej )

 

Jeśli rower ma być nowy - to pole manewru niezbyt wielkie w środku sezonu jest - integral v3 / kands maestro / spartacus 4.0 / sabotage  czyli standard obowiązujący dla ~1500. A więc hamulce raczej v-brake, amor z blokadą, osprzęt w okolicy shimano alivio. Gdzieś tam trafić się może romet orkan 3.0 z tarczówkami mechanicznymi...

 

Mógłbym jeszcze coś dodać, ale miało być krótko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał tyle wydać, to przyjrzałbym się np

 

http://allegro.pl/cross-disc-eries-eveo-alivio-2015-9-x-3-19-b-i6252306427.html

jest tez w większym rozmiarze

 

http://allegro.pl/cross-disc-eries-eveo-alivio-2015-9-x-3-20-5-i5926153800.html

 

Porównanie z evado w ramach pracy domowej :)

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...