Skocz do zawartości

[2500zł] Składam wytrzymały rower - części


Elero

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem obeznany ,ale wolę z pomocą innych sam sobie wybrać części i dać do składania, niż kupić jakieś gówno lub rower za 5000, dlatego skoro ta korba ma łożyska to co mam zrobić?

 

Nikt Tobie specjalnie nie chce pomóc z wielu powodów. Dla mnie podstawowy to mały budżet. Sorki ale w tej kasie złożysz większe "gówno" jak to ująłeś od zadbanej używki. Karta do ręki, rozpiska i wyjdzie Ci kwota. Zakładając tylko samą ramę, dobry amor, hydraulikę jest się już blisko 2,5K. A gdzie reszta?? 

 

I zabierz się do składania tak jak się to robi a nie od dupy strony. Rower trzeba postawić na koła więc co kogo na razie obchodzą takie rzeczy jak w pierwszych punktach. Masz kupić ramę, amor i koła. Potem powoli reszta. 

 

I raczej na pewno 27,5" a nie zdechły standard 26". Jak chcesz to drugie to kup używkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Markus34 @Elero

Koledzy, jak jeszcze raz zobaczę takie chamskie "przepychanki", to będę wyciągał konsekwencje.

Elero - poczytaj najpierw forum, zasięgnij wiedzy pisanej zanim założysz kolejny temat. 

Markus34 - nie chcesz i nie masz interesu pomagać koledze, to po prostu tego nie rób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...