Skocz do zawartości

[centrumrowerowe.com] Rabat


Alpina

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nikogo nie wyzywa, przynajmniej ja tego nie zauważyłem. Niech sobie gość kupuje gdzie chce, wiadomo, że nieraz kumpel kumplowi coś kupi, albo razem kilku kumpli się zgada i jeden bierze dla wszystkich, a tutaj gość skamli publicznie o rabat.  Swoją drogą CR jest przecież aktywne na tym forum, niekiedy aż do znudzenia na każdy post z zapytaniem co kupić wrzucają po kilka linków...a w tym temacie cisza :)  ..chyba nie za bardzo te rabaty chcą rozdawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może CR z rabatem lub bez i tak zarobi swoje więc dla nich nie ma to większego znaczenia?

I uświadom sobie, że kody rabatowe nie są po to byś mniej zapłacił, a po to byś poczuł się ekskluzywnym klientem i kupował u nich.

Atakujesz kogoś, kto chce z rabatu skorzystać, a zupełnie nie zauważasz praktyk sklepów, ktore i tak robią pseudoprzeceny, byś z kodów promocyjnych i tak nie mógł skorzystać.

Oraz najważniejsze, gdyby sklep tracił to zlikwidowałby możliwość korzystania z kodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Człowieku mam głęboko w d..pie ten rabat bo i tak nie kupię nic w tym sklepie.Stwierdzam tylko fakt że rabat nie działa by wpis nikogo nie wprowadzał w błąd.Nie wiem dlaczego próbujesz mnie odrazu obrazić a do tego próbujesz od rana dysponować czyimiś finansami.

 

P.S.Jednak się zreflektowałeś i edytowałeś wpis o żebraniu.Polak mądry po szkodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wtrące, że sklepy przy rabatach lojalnościowych wciąż zarabiają, także to nie tak, że jak jeden się podzieli rabatem z drugim to nagle centrumrowerowe zbankrutuje. ;-) 

 

btw. ja skorzystałem z opcji alert cenowy "daj nam znać jeśli znalazłeś ten produkt w niższej cenie w innym klepie" i obniżyli ceny dwóch produktów. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubiłem bliźniaczy sklep (cyklotur.com), ale ostatnio ceny strasznie poszły do góry, a mam tam maksymalny rabat (9%). Zdarzało się, że konkurencja miała coś taniej, ale sprawdziłem pare przykładowych rzeczy (buty spd, manetki) i różnice potrafiły być ok. 40-50 PLN na produkcie za 300. (np. manetki SL-M780 w CR-333,00 w bikestacji 287,00, przy czym w bikestacji przesyłka dodatkowo). Na jakieś 8 produktów tylko jeden mieli w lepszej cenie (o jakieś 2 czy 3 PLN), jeden w porównywalnej, a reszta min. 10% drożej. Chyba obniżenie cen przesyłki poskutkowało zwiększeniem cen na produkty albo zmiana właściciela. W każdym razie nie wygląda to optymistycznie.

 

Taki offtop :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dobry. Wrzucam tutaj, ponieważ podchodzi "pod rabat".

Poszukiwałem licznika z altimetrem, znalazłem pewną Sigmę, która średnio chodzi w cenie 200+, tak 220 do 250 zł. W "CR" była za 245 zł. Znalazłem u mojej znienawidzonej konkurencji /przeboje opisywane w innym wątku/ za 166 + wysyłka bo mieli przecenę przed Sylwkiem. Skontaktowałem się z "CR" za pomocą alertu cenowego, zaproponowano mi cenę 160 zł. Wysępiłem, bo tak to trzeba uczciwie napisać jeszcze wysyłkę za friko i uznałem się za "Janusza biznesu".

Licznik już w domu pomimo zamówienia w Sylwestra, ja jestem bardziej zadowolony niż Karyna ze swojego Brayanka.

Polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...