Skocz do zawartości

[rower miejski damski] Jaki wybrać dobry rower miejski do 1000zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie: poszukuję fajnego roweru miejskiego do 1000zł. Oczywiście jak to kobieta, chcę też żeby ładnie wyglądał, ale przede wszystkim, żeby nie rozleciał mi się po 5 minutach. Chciałabym pojeździć po mieście, ale też móc wybrać się na jakąś wycieczkę. Wczoraj w Decathlonie spodobał mi się ten: 

http://www.decathlon.pl/elops-320-id_8352601.html

Czy jest wart swojej ceny? Czy może dostanę w tej cenie coś lepszego? Pomóżcie proszę bo kompletnie się na tym nie znam :)

Dodam jeszcze tylko, że mam 175cm wzrostu.

Edytowane przez peraverti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16,5 kg ??

 

SPODOBAŁ SIĘ ? ? ? ? ? :)   Z uwagi na co ? :)

 

Popatrz na jakieś trekkingowe - będziesz miała więcej realnych przełożeń, szansa na rower z kasetą a  nie wolnobiegiem (ale za to z pseudoamortyzatorem zapewne),

 

Taki kands STV 700 będzie ze 3 kg lżejszy ...

 

A nawet jak dokupisz błotniki i jakieś lampki to i tak z 1000 ze 200 zostanie :)

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest ciężki, ale jak sprawdzałam inne miejskie to różnica była mniej więcej o 1-1,5kg.

A spodobał się... jak to na kompletnie nieznającą się osobę przystało - wygląd + kolor + koszyk + całkiem nieźle się jechało po sklepie. Dodatkowo fajnie, że hamulce w kierownicy, a nie jak to w większości miejskich, które widziałam w pedałach. No i szerokie siodełko.

 

Ale chcę miejski i szukam miejskiego, nie chcę trekkingowego :)

Tak czy siak, dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower z Decathlona jest ciężki, w tej cenie można już kupić ramę aluminiową. W tej chwili w promocji jest np. Romet Symfonia. Jeśli jest możliwość sugerowałbym jednak dołożenie 200 zł do dobrego mieszczucha z 7 biegową piastą wewnętrzną. Nie dość, że więcej biegów to prawie bezobsługowe. Myślę o Unity City 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...