Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
- - - - -

[Rower] Kross Dust 3.0 2016 warty swojej ceny z 11 biegam?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Alsew

Alsew

Master

• Użytkownik
  • 1524 postów
  • Imię:Seweryn

Napisano 10 październik 2016 - 07:00

Przemieszczanie się z punktu a do punktu b, jak wyżej bez skakania po chopkach itp; normalna jazda,nie chce mieć.pozycji za bardzo leżącej na kierownicy,bo mam problem z plecami,jazda raz może dwa w miesiącu ...trasa ogółem 35 km ,szukam czegos wygodnego,kumple namawiają na fulla ale czy jest sens

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Kup sobie zwykłego HT z rekreacyjnym geo w stylu Cube Acid lub crossa do którego zmieszczą się laczki 2,0-2,1 Full czy ściezkowiec potrzebny Ci jak świni siodło ;-)
  • 0

Reklama

Reklama

#22 Bolongo

Bolongo

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 5 postów

Napisano 10 październik 2016 - 07:06

No nad tym cubem się właśnie zastanawiam lub ktm ultra tylko muszę się jeszcze gdzieś na nich przejechac, crosswe odpadaja bo za dużo piachu i korzeni w moim terenie ;)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#23 Marcin86Poznan

Marcin86Poznan

Maniak

• Użytkownik
  • 266 postów
  • Imię:Marcin
Garaż Rower

Napisano 10 październik 2016 - 19:02

Jeszcze trochę i zaczną się pytania jakie krótkie spodenki kupić na zimę. Rower nie kosztuje 7k bo ma mocne koła, jest uniwersalny, sportowy ale jak trzeba robi się rekreacyjny. Może warto w tej cenie kupić 2 rowery (mtb-szosa, mtb-cross, itp.) i założę się, że i tak nie będą w pełni wykorzystane.

• 0

Reklama

Reklama

#24 zion

zion

Amator

• Użytkownik
  • 98 postów
Garaż Rower

Napisano 05 grudzień 2016 - 16:15

Tutaj można jeszcze poczytać ciekawe opinie: Test: Kross Dust 3.0 2016 : 1Enduro

• 0

my other bike is a bike

https://www.instagram.com/__z.i.o.n__/