Skocz do zawartości

[wyprawa] Z Wrocławia, przez Koszalin, do Szczecina


Rekomendowane odpowiedzi

Wyruszamy 18.06.2016 z Wrocławia przez Koszalin, do Szczecina.

Odcinki dzienne w zależności od możliwości uczestników, nikogo, nie zostawimy na pastwę losu :)

 

Noclegi agroturystyka, kampingi, tanie hostele, ceny od 25 do 40zł.

 

Szkic trasy poniżej:

 https://www.bikemap.net/pl/route/3583926-wroclaw-szczecin/edit/#/z7/52.86581,16.6278/terrain

 

Zapraszamy!!!!

 

 

post-194891-0-62395400-1465319863_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratuluję i zazdroszczę !

Jakaś opisowa relacja się pojawi? Rejestrowaliście trasę?

Dużo osób jechało? Nocowaliście zgodnie z planem - agroturystyka , kempingi i hostele? Jakie statystyki? Ile dni trwało? Jaki dystans wyszedł? Zgodnie z zaplanowaną trasą?

 

Część zdjęć sobie obejrzałem.

Gratuluję i zazdroszczę jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A popatrz, nie zwróciłem na to uwagi.

Dla mnie byłoby to bez znaczenia. Jeżeli ktoś byłby słabszy ode mnie, a chciał jechać razem... To jakoś można by wspomóc czy wyrównać szanse - np przekładając trochę bagażu.

 

Mam nadzieję, że na jakąś opisową relację będziemy mogli liczyć. Statystyki również mile widziane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerek z dopałem był kupiony właśnie z myślą o słabszych uczestnikach. wypraw.

Tak jakoś mi się zdarzało, że bardzo często miałem towarzyszy o słabszej kondycji i w sytuacji jeżeli ktoś niedomaga to można się zamienić i wspomóc tego słabszego za bardzo nie tracąc odpowiedniego tempa jazdy.

 

Na tą wyprawę niestety wybrałem się sam, bo albo termin nie ten, albo trasa nie ta, albo jakaś kontuzja.

 

Jeżeli chodzi o statystyki to:

Dzień 1: 194 km średnia 22

Dzień 2: 157 km średnia 20

Dzień 3: 170 km średnia 18

 

Dalej to już jazda wzdłuż wybrzeża a tempo typowo turystyczne i odcinki rzędu 90 km

W ostatnim etapie zmiana planów i zamiast jazda do Szczecina była rundka u zachodnich sąsiadów 133 km

 

Razem przejechałem przez 8 dni 900 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...