Skocz do zawartości

[kontuzja] nietypowa dolegliwość


rufio36

Rekomendowane odpowiedzi

rufio36 - zdjęcierufio36

dziś, 11:14

Cześć. Niedawno po 100 km jazdy nabawiłem się dziwnego urazu, mianowicie na kości lonowej wyczuwam dziwne zgrubienie,narosl czy cokolwiek to jest. Teraz po krótkiej nawet przejażdżce pojawia się tam opuchlizna.Byłem u urologa, który coś wyczuwa, ale to nic urologicznygo. ..Chirurg mówi, że mam nie jeździć rowerem. Martwi mnie to, boję się, że to coś poważnego. Czy ktoś z kolegów miał podobne doświadczenie? Ewentualnie czy ktoś może polecić jakiegoś właściwego lekarza w woj.lubuskim, wlkp. lub gdziekolwiek. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chirurg polecił nie jeździć ale nie powiedział co to? Nic więcej nie zalecił?

Na pewno na kości, czy raczej pachwina? Kiedyś mi spuchło w tych okolicach, to mi lekarz rodzinny stwierdził, że to kwestia układu limfatycznego. Wtedy akurat zmieniłem pozycję na krześle (pochylenie siedziska do przodu, bo podobno kręgosłup się wtedy lepiej ustawia) i prawdopodobnie przez ucisk się tego nabawiłem.

 

Wydaje mi się, że w takich przypadkach właściwym lekarzem jest chirurg. Jak jeden nie jest konkretny, to idzie się do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...