Skocz do zawartości

[wyprawa] Green Velo


berlo

Rekomendowane odpowiedzi

Start: Olsztyn

Meta: Białystok

Odległość: 502km

Czas: 4 dni

 

 

Green Velo to najdłuższy szlak rowerowy w Polsce. Przebiega przez pięć województw wschodniej Polski i ma długość ponad 2000km. Szlak jest nowy został ukończony w grudniu 2015 roku, jednak opinie o nim są różne. Green Velo czy Green Failo? Postanowiłem to sprawdzić!

 

Relacja z wyprawy i więcej zdjęć: Wyprawa rowerowa Green Velo

 

green-velo-1-02.jpg

 

green-velo-1-09.jpg

 

green-velo-2-13.jpg

 

green-velo-2-21.jpg

 

green-velo-3-12.jpg

 

green-velo-3-17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna relacja - przyjemnie się to czyta. Przyczepię się do podsumowania :P Otóż wybraliście i przejechaliście najlepszy odcinek Green Velo. Za Białym zaczynają się kwiatki i to nie byle jakie.

 

Tu sie nie zgodze że za Białym katastrofa , przejechaliśmy wszystko po szlaku od Elbląga do Włodawy i mamy pozytywna opinie o Green

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dwóch tygodniach suszy może i tak ;)

 

Witam

Planuje latem przejazd Green Velo z Goniądza do Biłgoraja ~ 550km  wzdłuż   wschodniej granicy , czy mogę prosić o sugestie jakie opony najlepiej wybrać z opisów wynika , że zdecydowanie większość nawierzchni to asfalt ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli budżetowo to zerknij na CST Control Plus 

Dzięki . bardzo fajna,

jak możesz coś z droższych polecić to też poproszę,

Głównie chodziło mi o to czy można się z oponą ustawiać pod asfalt czy kierować się na coś bardziej uniwersalnego ale s tej sugestii wynika że jednak uniwersalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Głównie chodziło mi o to czy można się z oponą ustawiać pod asfalt czy kierować się na coś bardziej uniwersalnego ale s tej sugestii wynika że jednak uniwersalne
 

 

Niby więcej asfaltu, ale szutry i lasy się pojawiają... Do tego też od pogody dużo zależy: czy jest sucho, czy pada ;)

Ja przejechałem w semi-slickach CST 28'' 700 x 38C i było ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde wyglada to obiecująco:) Ładne zdjęcia, opisy. Fajna wycieczka, czasowo też szybko sie wyrobiliście :) Pogoda widze sprzyjała a to też dość ważne...No a tak się słyszało, jak to kiepsko oznakowane wszystko, znaki jak widać po zdjęciach super. Najbardziej męczy i denerwuje, zsiadanie kombinowanie i szuaknie map gdzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

W maju przejechałem kolejny odcinek Green Velo Białystok - Lublin. Znów 4 dni i znów ponad 500km. 

 

Pisaliście, że za Białymstokiem jest słabo... No nie wiem... Są słabe odcinki dróg asfaltowych (dziury i koleiny), ale tylko na to bym ponarzekał. Widoki nadal piękne, oznakowanie nadal bardzo dobre, MORy są... a no jeszcze brak otwartych sklepów i restauracji :)

 

Zapraszam do relacji: Green Velo: Białystok - Lublin

 

... i jeszcze kilka fotek

 

green-velo-1-07.jpg

 

green-velo-1-16.jpg

 

green-velo-2-08.jpg

 

green-velo-2-18.jpg

 

green-velo-3-08.jpg

 

green-velo-3-21.jpg

 

green-velo-4-04.jpg

 

green-velo-4-12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...