Skocz do zawartości

[Wyprawa] Dookoła Tatr


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam, czy zastanawial sie ktos nad mniej standardowymi objazdami. Np zamiast oklepanego objazdu Tatr to robic objazd Wielkiej Fatry - widokowo rowniez swietnie, kilometrow ciut mniej, badz objazd Tatr NIznych, tu juz dystans w zaleznosci od wersji moze podskoczyc do 300km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, czy zastanawial sie ktos nad mniej standardowymi objazdami. Np zamiast oklepanego objazdu Tatr to robic objazd Wielkiej Fatry - widokowo rowniez swietnie, kilometrow ciut mniej, badz objazd Tatr NIznych, tu juz dystans w zaleznosci od wersji moze podskoczyc do 300km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shotgun

 

Tamte tereny są rewelacyjne, ale niestety im bardziej w interior słowacki to nasilają się problemy etniczne. W Wysokich Tatrach i na Orawie tego nie ma. Można na luzaka samemu jechać.

 

====

do autora wątku:

 

Gdzie planowane jest kimanie? Na dziko czy w pościeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, czy zastanawial sie ktos nad mniej standardowymi objazdami. Np zamiast oklepanego objazdu Tatr to robic objazd Wielkiej Fatry - widokowo rowniez swietnie, kilometrow ciut mniej, badz objazd Tatr NIznych, tu juz dystans w zaleznosci od wersji moze podskoczyc do 300km.

Zaproponuj taką trasę może będzie ciekawa, jeżeli nikt się nie zgłosi to mogę wziąć to pod uwagę.

Bardzo zależy mi na tym terminie.

@shotgun

 

Tamte tereny są rewelacyjne, ale niestety im bardziej w interior słowacki to nasilają się problemy etniczne. W Wysokich Tatrach i na Orawie tego nie ma. Można na luzaka samemu jechać.

 

====

do autora wątku:

 

Gdzie planowane jest kimanie? Na dziko czy w pościeli?

Kimanie oczywiście w pościeli, nigdy na Słowacji nie miałem z tym problemu.

Nech sa paczi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50km to raczej bez sensu. Poczynając od Podspadów jadąc w kierunku Ździaru jest tylko początkowo pod górę potem z górki i dość płasko aż do Liptowa - 50km moment pęka. Z namiotem wokół Tatr Wysokich i Zachodnich trzeba by szukać kempingów, ale ubytowania w chałupach i penzionach są dość tanie. Bez roweru jak jestem to zwykle kimam w bivybagu gdzie mnie noc zastanie, najczęściej pod jakimś zadaszeniem.

 

W interiorze natomiast jest takie odludzie, że śpisz gdzie chcesz, jak nie boisz się niedźwiedzi czy miejscowych "indian".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50km to raczej bez sensu. Poczynając od Podspadów jadąc w kierunku Ździaru jest tylko początkowo pod górę potem z górki i dość płasko aż do Liptowa - 50km moment pęka. Z namiotem wokół Tatr Wysokich i Zachodnich trzeba by szukać kempingów, ale ubytowania w chałupach i penzionach są dość tanie. Bez roweru jak jestem to zwykle kimam w bivybagu gdzie mnie noc zastanie, najczęściej pod jakimś zadaszeniem.

 

W interiorze natomiast jest takie odludzie, że śpisz gdzie chcesz, jak nie boisz się niedźwiedzi czy miejscowych "indian".

Indian? :D 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sam zabieralem bodajze tam glos. Nie toleruje zadnej nacji, ktora zyje z socjala i nic nie robi, majac żądania, zadnej!

A pochodze z miasta, w ktorym juz byly z nimi problemy, czesc przeniosla sie do Andrychowa gdzie sa non stop z nimi problemy. To juz inny temat.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele większą nacją szkodliwą dla polskiego społeczeństwa to Górnicy, którzy zżerają znaczną część budżetu. Rocznie to 5mld wg GUS.

Znam takich, którzy po 5 latach dołu i 20 latach przy kompie dostają 4tys zł socjalu na który musi pracować całe społeczeństwo.

W dodatku z polityki "pro" górniczej mamy drogi węgiel na składach, a podobno węgiel jest tani na rynkach światowych i jeszcze droższy gaz, który na rynkach światowych jest jeszcze tańszy. Cała Europa ogrzewa się gazem, tanim począwszy od Białorusi, a kończąc na Niemczech i Francji., a my spalamy cholendarnie "drogi węgiel" bo gaz jest jeszcze droższy, bo jest obarczony cholendarną akcyzą tak, żeby węgiel wydawał się tańszy. To jest hipokryzja!!! 

 

Nie bronię tutaj nacji cygańskiej, bo rozmawiając z obywatelami Czech (rejon Karvina)  też maja bardzo dużo żalu...., mówię tutaj tylko o bardzo miło spędzonych chwilach z dwoma Cygankami na imprezie tanecznej, na której naprawdę bawiłem się wspaniale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...