Skocz do zawartości

[praca] Lider serwisantów Żoliborz

Anna1506

Rekomendowane odpowiedzi

Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy na stanowisko:

Lider zespołu serwisantów (rowery)

Zadania:
- zarządzanie pracą zespołów serwisowych, w tym w szczególności planowanie pracy zespołów i nadzór nad jej realizacją
- współpraca z innymi obszarami Firmy, w tym Biurem Obsługi Klienta
- obsługa systemu informatycznego wspierającego pracę
- raportowanie z przebiegu prac

Co oferujemy:
- umowa zlecenie do 30.11.2016
stawka 12,5 zł netto za godzinę
- szkolenie płatne
- świetna atmosfera w zespole
- możliwość nawiązania współpracy z Firmą na okres dłuższy niż listopad

Wymagania:
- dyspozycyjność w systemie zmianowym (mogą się zdarzyć zmiany nocne, niektóre weekendy)
- sumienność
- znajomość MS Office w tym Excel
- chęć do podjęcia pracy do końca listopada 2016r.

Proszę o przesyłanie CV w wraz z klauzurą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: anna.lis@adecco.pl

Odnośnik do komentarza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...